Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes vagyok és nagyon...

Niki981 kérdése:

8 hetes vagyok és nagyon rosszul vagyok, egésznap felsem tudok kelni. Lehet hogy ikrek?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne,hogy 29 éves vagyok,negyedik babámat várom.Első 3 terhességemnél reggeli hányással letudtam a napot.Most viszont reggel többször hányok,egész nap fekszem annyira fáj a gyomrom,hgy semmit nem tudok enni.Fel sem tudok kelni.8 hetes vagyok és a hasam szép gömbölyű.A többi terhességemnél 3 hónapos korom után volt nagy pocim,most viszont lehet hogy ikrek mert már 6 hetes kortól jól látszik?
2010. dec. 5. 13:10
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönök szépen minden választ.segitettek hogy megnyugodjak.Ma délbe kiértékelik a leletet.valóban furcsák az uh képek,de én már a 4.dik babámat várom és a többi gyerkőcről 6 hetesen már babaformáju képet kaptam.

A papiromat elolvastam és ennyi van rajta kisebb női ökölnyi uterusban vmi ábrázolódik. 53mm uterus 15mm egy élő.és ennyi se az h baba se embrió se magzat semmi.

2010. dec. 7. 07:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!