Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nőhet a hízás mértéke, ha...

Nőhet a hízás mértéke, ha szorulásod van?

Figyelt kérdés
ezen a héten vagy 2x voltam nagy wc-n, és kerek 2 kilóval több vagyok, mint egy hete!!! És ez még csak a 10 hét... :S
2010. dec. 5. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az a 2 kiló a beleidben lévő cucc, nem zsír... viszont hosszú távon a lassú anyagcsere magával vonja, hogy több tápanyagot von ki a szervezeted a kajából, úgyhogy én javaslom, hogy állítsd vissza normális tempóra, akár narancslével, akár szilvalekvárral vagy valami természetessel, jobban is fogod magad érezni. Nekem is az elejétől van ilyen gondom, de egy kis aszalt szilva meg pár narancs megoldja mindig:)
2010. dec. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

megpróbálom :)

Bár nagyon figyelek a kajára, hogy legyen benne sok rost, meg olyan ami hajt...

2010. dec. 5. 18:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbálhatsz még Laveolac szirupot, vagy aszaltszilva levet. Az első harmadban gyakori a szorulás, csak az aranyérre vigyázz, az szülésnél tovább súlyosbodhat.
2010. dec. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*Laevolac
2010. dec. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak székrekedéses időszakaim. Azt vettem észre, hogy ilyenkor jönnek rám a kilók :(

(és nem a bent ragadt cucc miatt...)

2010. dec. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

hát ez az, hogy vissza meg nem akar menni a kiló...

Mindenig csak fel... :S

2010. dec. 6. 14:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha szereted az olivabogyót,akkor abból egyél 6-8 szemet és másnap meglesz az eredménye.nekem mindig bajom volt "ezzel",de most..:-))
2010. dec. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem szeretem... :(

Nekem is voltak ilyen praktikáim, de most nem hatnak. És minden kedden plussz egy kiló...

2010. dec. 7. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!