Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetesen tele kiütéssel és...

38 hetesen tele kiütéssel és "folyik a takony" a garatfalon?

Figyelt kérdés

Pár napja van rajtam (has, comb, alkar,száj körül,kézfej) egy csomó kiütés, pici piros,mint pl. a pelenkakiütés. Viszket is,de inkább csúnya :( Emellett meg voltam fázva kb. 1 hete, most sűrű sárgás v. fehér cucc jön az orromból és ugyanezt látom a torkomon is lecsurogni(Bocs, ha gusztustalan voltam)

Nektek is volt ilyen az utolsó hetekben? Mit tehetnék? Eléggé aggódom...(megyek orvoshoz is, csak kíváncsi vagyok,átélt-e valaki hasonlót vagy tud-e róla valamit, miért lehet...)


Köszönöm nektek előre is!


2010. dec. 5. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem holnap mihamarabb orvoshoz kéne menned, vagy még ma este az ügyeletre, nehogy valami komolyabb bajotok legyen!!!

Üdv egy 29,5 hónapos Nagylány és egy 7,5 hónapos Kisfiú Anyukája.

2010. dec. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kicsit bárányhimlő gyanús... Voltál már? Lázad nincs?
2010. dec. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!