Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt iható pickwik...

Niki981 kérdése:

Terhesség alatt iható pickwik tea?

Figyelt kérdés

8 hetes vagyok, mindent kihányok de a pickwik sárgadinnyés tea forrón bent marad.

ártok a babának ha csak ez jó?


2010. dec. 7. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
nem, mért ártanál?
2010. dec. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Jadwiga ***** válasza:
Szerintem nem árt. Nekem a bolti jegestea jött be egy darabig, elég cikinek éreztem magam. De az a lényeg, hogy igyál valamit! Nehogy kiszáradj... Aztán persze jobb, ha lejön az ember a fekete tea tartalmú italokról, én például most kávét se iszom. 12 hkm
2010. dec. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én a terhességem alatt, egész télen a Pickwick csipkebogyó-hibiszkusz teát ittam. Amúgy meg kávéztam is. Minden jót!
2010. dec. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia! amit msot irok totál joszándékbol fogom.

kevés olyan dolog van ami ha neked nem árt akkor a babanak fog. a tea sem árt.

de ha azt nézed majd a 24. heti cukorterhelés fog neked is ártani meg a babának is mégis kell.

ne idd le magad, de a barna sör jot tesz a tejtermelésnek, a bor kis vörös vérttest képző. kis mértékben szabad.

ne drogozz, és ha nem muszály ne igyál kv-t és ne szedj gyogyszereket, sétálj sokat, és a terhesség nem betegség, csak más állapot. élvezdd addig mig nem tényleg kissé terhes lesz a dolog. ( hátfájás, kényelmetlen a baba fekvése, sok gyomosav)

boldog 9 hónapot

védőnő

mig ilyenek nincse

2010. dec. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!