Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen az a lúgos víz, illetve...

Milyen az a lúgos víz, illetve a Salvus víz, és fogyasztható-e terhesség alatt?

Figyelt kérdés
27 hetes, 3. babát váró kismama vagyok, rettenetes gyomorégéssel. Már az előző terhesség alatt is volt, de nem ennyire, akkor csalánteát ittam, segített is. Most viszont hányok tőle, nem tudom meginni. Nagyon szenvedek, már minden ételtől, italtól rettenetes fájdalmaim vannak. E két vizet javasolták hasonló panaszokkal küzdők (nem orvos).
2010. dec. 7. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóképpen vagyok, itt javasolták nekem is először. Nekem nem segített sajnos, egyszerűen képtelen vagyok meginni. Annyira rossz íze van, lehet ezért sem használt. Max. 1 dl bírtam legyűrni azt is kin keservesen. Az íze olyan mintha szódabikarbónás, sós vizet innál, legalábbis nekem erre hasonlít. Szerintem próbáld ki, hátha neked használ, terhesen is lehet fogyasztani, csak óvatosabban. Nem veszítesz vele semmit:)
2010. dec. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja és a salvus vízről beszéltem:)
2010. dec. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan próbáld ki a salvus vizet. Hát tényleg nem valami finom, de azért nem is olyan borzasztó. Nekem van, amikor segít, nem mindig, néha nagyon makacsul megmarad a gyomorégés. Ilyenkor lehet renniet használni, megkérdeztem a dokim, azt mondta, nyugodtan, és a dobozán is rajta van, hogy lehet.
2010. dec. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem nagyon jó a salvus.Jó sós,de ki lehet bírni.
2010. dec. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem is bevált a salvus víz,egy üveg kb 2 hétig tartott,azóta nem is jön a savam!Reggel éhgyomorra ittam,kb .fél dl-t!
2010. dec. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket! A gyógyszerész viszont lebeszélt a Salvusról, a só miatt, mert hajlamos vagyok a hirtelen megugró vérnyomásra. Helyette egy homeopátiás szert kaptam (Robinia), amit 6 napja fogyasztok. Most kezd használni, eddig csak felerősítette a panaszokat, de most már tegnap óta határozottan jobb.Remélem, teljesen beválik, mert már kezdtem megőrülni a fájdalomtól..
2010. dec. 15. 10:49
 7/8 anonim válasza:
Szia, remélem beválik neked, (én is felírtam magamnak a Robiniát), de nekem egyelőre a Dr. Szalay lúgos víz bevált. Nem sós, olyan mint az ásványvíz, viszont 9-es ph-jú.
2012. jún. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok akkor lehet lugos vizet inni savra ugye?
2021. febr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!