Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor mennétek orvoshoz...

Mikor mennétek orvoshoz terhességi hányás és rosszullét miatt?

Figyelt kérdés
2 hete hányingerem van, ma már 2x hánytam is. Elég gyenge vagyok és szédülök is, mert alig tudok enni, inni azért 1-1,5 l-t tudtam máig.
2010. dec. 8. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Ügyeletre akkor amikor egyáltalán nem marad meg benned semmi.

Tanácsot kérnék természetesen.

Ha szédülsz ne menj egyedül sehová és pihenj... nincs az a munka ami ne várna meg.

2010. dec. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyedül vagyok itthon, csak egyedül tudok menni :( De csak hányás után indulok el, akkor mindig jobban leszek picit :S
2010. dec. 8. 11:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor vigyázz nagyon magadra. !!!
2010. dec. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, igyekszem.
2010. dec. 8. 11:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia,nagyon átérzem a helyzetedet,mindkét lányommal őrült rosszul voltam.A kisebbiknél a 14. héten fektettek kórházba,mert már mínusz öt kilónál jártam és a vérképem borzalmas volt.Infúzió kúrát kaptam,ezzel pótolták a szervezetemből kiürült ásványi anyagokat.Én még a vasat is kihánytam.Minden étkezés után rohantam,de még az ital is sokszor kijött belőlem.Olyan is volt,hogy nem ettem,akkor meg savat hánytam.Borzasztó volt.17 hetes terhesen a 174 cm-hez 52 kg voltam (59 kg volt az indulósúly).Sajnos azt tudom mondani,hogy két heti rosszullét után az orvos sem fog tudni veled mit csinálni.Szedjél elevitet,vagy valamilyen vitamint,és próbálj sokszor keveset enni.Kitartás!
2010. dec. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Szedek elevitet, abban van B6 vitamin is, de hát.. Azért az jó hír, hogy ennyi rosszullét és fogyás után is egészséges babáid lettek. Félelmetes, h mennyit kibírnak :)
2010. dec. 8. 12:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia,igen mindkettő makk egészséges lett,de az első babám napra pontos születés mellett is csak 2600 g lett.A második baba 3050 g volt,de nála csak iszonyat hányingerem volt,amíg meg nem mozdult addig.Viszont addig csak párszor hánytam,így bennem maradt az étel.A babának semmi baja nem lesz ne aggódj!Próbálj meg sokat pihenni és olyan ételeket enni,melyeknek jó a tápértékük.Kitartás,előbb-utóbb elmúlik!
2010. dec. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást :)
2010. dec. 8. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!