Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Abortusz. Pozitív teszt után...

Abortusz. Pozitív teszt után mi a teendő?

Figyelt kérdés
Mi ennek a folyamata?Jelezni kell a védőnőnek?
2010. dec. 15. 10:30
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
27%
Ennyi gyerek után már megtanulhattál volna védekezni és nem lenne ilyen problémád!
2010. dec. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó! Ugye tudod, hogy nincs 100%-os védekezés, kivéve ha valaki teljes önmegtartóztatásban él?!? Ne ítélkezz, míg veled hasonló nem történt!
2010. dec. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:
Azaliat szedek,mert szoptatok.Nem kellene egyből leminősíteni valakit!
2010. dec. 15. 11:58
 14/44 anonim ***** válasza:
27%

Kérlek, ne tedd! Ha nem tudjátok felnevelni, add örökbe! Te nem egy 13 éves lány vagy, akinek az élete rámehet egy terhességre, hiszen már három gyermeket szültél. És annyian vannak, akik már vinnék is haza a csöppséget. Kérlek, ne vedd el a kisbabádtól a lehetőséget, hogy megtudja, milyen is az élet itt a földön! Ne haragudj, hogy nem a kérdésedre válaszoltam, csak itt tartom a karomban a 6 hetes kislányomat és nagyon megrázott a kérdésed...

Jó döntést kívánok!

2010. dec. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!

Ne foglalkozz a pontozókkal,ez itt aranyszabály:)

Én is szoktam válaszolni más-más kategóriákban és sokszor a saját eseteim alapján,de mégis lepontoznak,pedig a válaszaim sokszor jog és a gyerek pszihológia könyvekből merítem.

Ne törődj vele!

2010. dec. 15. 12:01
 16/44 A kérdező kommentje:

A kisbabám 5 hónapos,tehát engem is megráz a dolog.Az volt az első gondolatom,hogy kis cipőt teszek a karácsonyfára,de nagyon félek.Annyira nem tudom átgondolni a dolgokat,tudom,hogy tiszta depi leszek,ha elvetetném,de félek attól is,hogy 4 gyermekre nem jut majd annyi energiám és hátráltatva lesznek a továbbtanulásnál...viszont tudom,hogy önzés is lenne,ha megtartanánk,de az abortuszt is megbánnám:(

Szóval nem tudom.Valószínűleg az abortusz jobban megviselne,mint a nem kívánt terhességem.

2010. dec. 15. 12:06
 17/44 anonim ***** válasza:
100%

12:01-es van a kérdezőnek elég baja ne kezd ezt az érzelmi zsarolást.Nem egy buta liba, eltudja dönteni hogy mi a legjobb a gyerekeinek a családjának,neki.

Adja örökbe? annál még az abortusz is könnyebb

2010. dec. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
77%
Szia! 1. vagyok Ha gondolod, írj privit! én is hasonlóan jártam, szintén a 4. babával. Én megkaptam az engedélyt, de végül máshogy döntöttünk... máig áldom a Sorsot, hogy nem tettem meg...
2010. dec. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
53%

De bizony egy felnőtt nőnek, anyának is rámehet az élete egy nemkivánt terhességre

Képzeld el hogy milyen érzés lehet amikor azt kell mondania a 4 gyereknek hogy nincs gyümölcs, csoki, új cipő.....stb.Milyen amikor azért rettegsz hogy nehogy betegek legyenek mert akkor vagy a rezsit fizeted ki vagy megveszed a gyógyszert.Persze 3 gyerekkel se könnyű anyagilag, de könnyebb

2010. dec. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
50%
Persze nem tudhatom anyagilag hogy állnak kérdezőék,c sak feltételezem hogy nem túl jól
2010. dec. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!