Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nevessek vagy sírjak? Spontán...

Nevessek vagy sírjak? Spontán négyesikrek!

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk az első ultrahangon, és spontán fogant négyes terhességem van. Három petezsák van, de az egyikben egypetéjű ikrek vannak. Mind a négy él, és növekszik...
2009. jan. 24. 09:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/88 Adri baba ***** válasza:
96%

Hát ezen nevetni kell,gratulálok,nem lesz egyszerű de egy kalap alatt az összes megérkezik:)

Boldog babavárást!!!:)

2009. jan. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/88 anonim ***** válasza:
99%
Nevess!És nagyon-nagyon gratulálok!
2009. jan. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/88 anonim ***** válasza:
98%
Sírva nevess örömödben! Gratulálok, de azért sok szerencsét kívánok a négy lurkóhoz ;)
2009. jan. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/88 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Jajjj, nagyon gratulálok Nektek, ez olyan jó hír! Biztos nem lesz könnyű majd ha megszületik a 4 pici pocaklakód, de mindenképp örülj Nekik! Nem tudjuk valahogy nyomonkövetni a terhességed, a szülést és a babák növekedését? Olyan kíváncsi lennék! Hány hetes vagy? Dokid mit mondott? Biztos kétségbe vagy esve, szerintem próbáld előre megszervezni az életeteket, mikor ki tud majd segíteni, mert arra tuti szükség lesz! Nagyon vigyázz magatokra, én szorítok hogy minden rendben legyen!
2009. jan. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/88 anonim ***** válasza:
100%
Szia! GRATULÁLOK!!!!!! Én is kíváncsi lennék rátok. :) Szívből kívánom,hogy minden rendben legyen. Jó egészséget nektek!
2009. jan. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/88 A kérdező kommentje:
Sajnos, nem maradhat meg négy, mert könnyen elveszíthetjük mindet, sőt a méhem, legrosszabb esetben az életem is veszélyben lehet. Ha a természet nem oldja meg, a 11. hét körül kettőre kell őket redukálni. Hát ezért sír az egyik szemem.
2009. jan. 24. 09:33
 7/88 anonim ***** válasza:
92%

Nemrég születtek négyes ikrek egészségesen.

Muszáj ezt?

Szerintem bízz a babáidban,az,hogy ilyen sokan vannak nagy ajándék az élettől!

Nagyon drukkoluk és gratulálok ez fantasztikus!

Zsófi,6 hós kicsi fiú anyukája

2009. jan. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/88 anonim ***** válasza:
93%
Tietek a döntés és nem is akarok beleokoskodni, de nem lehetne megkeresni valami olyan dokit akinek van ebben tapasztalata és kikérni a véleményét? Ez olyan csodálatos dolog lenne, de persze ha nincs más választásod...Születtek már egészséges négyesikrek, de gondolom, különleges terhesgondozás kell és fokozottt odafigyelés.
2009. jan. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/88 anonim ***** válasza:
100%

Oh,Gratulálokkkkkkkkkk!!! :)

Nagy ajándék egy kis csöppség az élettöl,hát még 4!!!! :)

Èn is szívböl kívánom Nektek a leges-legjobbakat!!!Drukkolok én is hogy mindannyian!,egészségesen!megszülethessenek!!!

2009. jan. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/88 A kérdező kommentje:

7 hetes vagyok. Klinikán voltam, nagyon jó szakembernél.

Mienk a döntés, ez biztos, de nehéz. Egészséges négyesikrekre nagyon kevés az esély, egészséges kettesikrekre viszont elég nagy. Az orvosok egyöntetűen a redukciót javasolják.

2009. jan. 24. 10:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!