Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nevessek vagy sírjak?

Nevessek vagy sírjak?

Figyelt kérdés

2 hete fáj a jobb fülem és mivel 1 hete kellett vinni lányom a 18 hós oltásra, megmutattam a dokinak. Lányom közben oltást nem kapott, mert a védőnő nem jött be:-(

A doki a fülemre Kataflam cseppet írt, amit szerinte bele kell csepegtetni. Tájékoztatót olvasva, hívom, hogy biztos bele, mert itt az van szájon át. Letorkol, hogy a fülem vagy torkom fáj.

Mostanra kiderült én lelkesen csepegtetem, erre csak inni kellett volna:_(. Sebaj kérek időpontot fül-orr gégére. Ez volt hétfőn és jövőhét keddre adnak, mondom nagyon fáj. Akkor péntek, ez lesz most. Gondolom elmegyek előtte fogászatra, mi van ha onnan indul ki a fajdalom. Ma reggel fogászat, orvos néz innen-onnan, ad egy beutalót fogászati röntgenre, mert ő semmit nem lát.

És ami a legszebb nőgyógyászatra. Kérdezem: nőgyógyászatra? Oda miért?

Bármi lehet, menjek!

Most én hülyültem meg vagy az orvosok?! Fülfájásra csöpögtetni, amit inni kell, most meg nődoki!!!


2011. márc. 23. 13:25
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Ez most komoly? Hihetelen ... Majd ird meg mi volt! Valts haziorvost! A fuled legalabb javult azota?
2011. márc. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Jézusom,hát ez tényleg nevetséges.Cataflam cseppet fülbe csepegtetni...Atyaég...
2011. márc. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a nögyógyászatra azért hogy a röngen elött biztos legyen hogy nem vagy terhes.

De vicces sztori.

Otthon a gyerekorvosok fura dolgokat tudnak csinálni.


Külföldön élek és karácsonykor a kisbabánkkal otthon voltunk aki lebetegedett és elvittük a helyi gyerekorvoshoz. a szeme is gyulladt volt és mondta hogy ad antibiotikum szemcseppet amit az orrába is csepegtessek.


A sogorom gyerekorvos, akit miután haza jöttünk felhívtam és azt mondta hogy tilos szemcseppet fülbe vagy fülcseppet szembe csepegtetni.és szerinte nem is hat a szemcsepp az orrba.

2011. márc. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Háháááá! No comment! :(

Fogjunk kezet!

Pajzsmirigy vizsgálathoz el kellett(volna) mennem vese uh-ra!

Nőgyógyászatról meg mehetsz bőrgyógyászatra, hátha onnan indult :) :):)

Istenem.....................

Szerintem nevess.......

2011. márc. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hű, de gyors voltál:-)

Nem a fülem nem javult, ezért is kezdtem el a fogorvost, meg a fül-orr-gégét.

A háziorvos párommal együtt vadászik, egész jóban vannak. Kis faluban lakom így marad. Meg eddig semmi gond nem volt vele. Remélem ez csak véletlen hiba volt.

Lányommal meg ha valami lenne, úgyis gyerekorvos.

2011. márc. 23. 13:32
 6/14 anonim válasza:

próbálj meg nevetni rajta ;) így, hogy nem velem történt, elég vicces, na nem az, hogy fáj a fülyed, de a magyar EÜ....

már csak azt nem értem miért nem kaptál beutalót ortopédiára? ;D

2011. márc. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Valószínű nem terhesség miatt küldött, mert a röntgen az holnap lesz, a nődoki, meg fül az pénteken. Direkt így adta a papírokat.

Azért majd megírom mi lesz a vége.

Remélem azért kikezelik a fülemet is:-)

2011. márc. 23. 13:37
 8/14 anonim ***** válasza:

Nézd a jó oldalát alul felül ki-megvizsgálnak:)

Bocsi ezen csak nevetni lehet:)

Neked jobbulást

2011. márc. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Fül-orr gégészet - nőgyógyászat - fogászat.

Ez a tipikus módja a gócpont keresésnek, nyugi. Nekem anno ugyanezt kellett végigjárnom, mert volt egy el nem múló fekete folt a lábszáramon. Aztán rájöttem, hogy nem ártana kivenni az évek óta gyulladásban levő mandulámat, amit mindig a gyerekorvos magyarázott bele, hogy jó az ott. Az nem érdekelt senkit, hogy gennyes, heges, tele van repedt tüszőkkel. Aztán amióta kivették, a folt elmúlt, és nem is vagyok beteg olyan sokszor.


Szóval ne aggódj, gócpont keresés, az zajlik most.

2011. márc. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Melyik város az ahol ilyen süketek??


v. megye??


sajnálom.. jobbulást Neked!!

2011. márc. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!