Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek napi egy nagyon...

Szerintetek napi egy nagyon híg tejeskave belefér? 25 hetes vagyok

Figyelt kérdés
De van olyan is h 1 hétig nem is iszom. Csak most vizsgaidőszak van..
2011. jan. 6. 15:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Te mindent Szentírásnak veszel amit a neten,újságokban olvasol,meg a tv-ben hallasz?Kérdezz meg erről egy orvost,neki mi a véleménye,meg fogsz lepődni!
2011. jan. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A szüleim, nagynénim, mindkét nagybátyám orvosok (nőgyógyász, sebész, stb.) és tisztában vagyok azzal, hogy melyik élelmiszer káros és melyik egészséges. Nem kötekedésnek írtam, csak leírtam, mint tényt, mert én is szoktam inni néha. Tudtam, hogy lesz, aki beleköt.
2011. jan. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem kötök én bele,csak egyszerűen nem igaz amit írsz.Az én családom is tele van egészségügyisekkel.Nem hiszem hogy ennyire szöges ellentétes véleményeket tanítanak az egyetemen.

A másik,hogy ha én 90/50-es vérnyomásommal nem innék meg napi 1-et (attól felmegy 100-ra) akkor kb.sehova se mehetnék el itthonról,mert ön veszélyes lennék :) így se bírok 10-15 percnél többet állni,mert rosszul leszek,már bevásárolni sem én,hanem a férjem jár.És nekem ez így várandósan nagyobb gond,mint a majdani esetleges csontritkulás (ami meg lássuk be nem törvényszerű,pl.az összes dohányos sem tüdőrákban hal meg-hülye példa,de igaz)

2011. jan. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én meg nem vitatkozom arról, ami tény. Aki egészségesen táplálkozik manapság, annak nem fér bele az étrendjébe a kávé, ezt mindenki tudja. Még csak fekete teát sem szokás inni, inkább zöld tea, fehér tea vagy frissen facsart gyümölcslevek. De saját magamnak is hiszek, mivel, amikor hosszú évekig kávés voltam, kicsit magas volt a koleszterin szintem. Semmit nem változtattam az életmódomon vagy a táplálkozásomon, csak abbahagytam a kávét. A következő vérvételen már tökéletes volt a koleszterinem. Ez nekem mond valamit. De eddig amúgy akikkel beszéltem a kávéról, függetlenül a szakmától, mindenki tisztában van azzal, hogy a kávénak sajnos vannak káros hatásai, sokan le is próbálnak szokni. Nem is találkoztam még igazából olyan emberrel, aki nem tudna erről.

A vérnyomás más, nem minden embernek van nagyon alacsony vérnyomása.

2011. jan. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Jó,én meg 21 hetes vagyok,még csak vasat sem kell szednem,olyan tökéletes a vérképem,csodálkoznak is rajta az orvosokk,és minden nap megiszok egy tejeskávét,de tudod mit,hagyjuk,csinálj amit akarsz,csak ne erőltesd más emberekre a véleményed,azt nagyon nem szeretem.Ennyi a véleményem!
2011. jan. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 TKI Ibolya ***** válasza:

Vettem a fáradságot és utána néztem a kávé jótékony hatásainak a szervezetre.Napi 1-3 csésze kávé még nem számít soknak.Elavult és tévhit,hogy csontritkulást okoz ugyan is olyan kevés kálciumot von el a szervezettől ami teljesen elhanyagolható főleg ha tejjel issza valaki.Antioxidáns hatású.Serkenti az agy vérellátását ezért migréneseknek kifejezetten jó.A benne lévő klorogénsav,nikotinsav,trigonellin pedig megakadályozza a fogszuvasodásért felelős baktériumok elszaporodását a szájban.Jelzem ezek a túlzott kávé fogyasztókra nem érvényesek.Valamint a kávé vizelet hajtó ezért megfelelő mennyiségű folyadék bevitele szükséges utánna.Az én nőgyógyászom nekem azt mondta ha székrekedésem van akkor reggel igyak meg egy pohár tejes kávét lekváros kenyérrel.


30 hkm

2011. jan. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

17:36


na erről van szó,köszi szépen.

2011. jan. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!