Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindennap egyre nehezebb a...

Mindennap egyre nehezebb a pocim, és összeesős érzésem van, elgyengülök, le kell ülnöm.!?! Folyt. Lent

Figyelt kérdés

Pánikolok,amióta a napokban mondták azt a 33 hetes kismamát,h egyszercsak rosszullett,és meghalt a babáival együtt!!!! Nem tudni mi baja volt!

Félek,mert nálam mindennap van ilyen "nehéz" érzés,olyankor lever a víz,nem bírom tartani magam,stb!

Baba rugdoskodik sokat,azzal nincs baj.

Amúgy 30 hetes vagyok!

Nektek is vannak/voltak ilyen tüneteitek? Ez normális? Mindenki azt mondja normális,de én nem hiszem el!Nagyon aggódom!

Tapasztalatokat kérek,és tanácsot,h mit csináljak.

Köszi

30 h km


2011. jan. 11. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne panikolj, teljesen normalis, engem is allandoan kerulgetett az ajulas. Az sem volt jo ha alltam, az sem volt jo ha ultem, a baba nomott valamit amitol nagyon elszedultem. Ilyenkor ha tudsz felkudj le a foldre es tamaszd a 2 labad a falnak, igy megy egy kis ver a fejedbe.

38 hetes vagyok, nekem mar elmult, biztos Te is rendben leszel!

2011. jan. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm.Csak azért is aggódom,mert a 20.hét körül kezdődött,és mondták,h pár hét alatt elmúlik majd.Ennek már két és fél hónapja,és még mindig van nap mint nap.Ha leülök,akkor jobb,de akkor is ver a víz,és remegek.

Aludni sem jó már,éjjel jó,ha 3-4 órát alszok.Utána meg egész nap kómázok! :(

2011. jan. 11. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!