Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, ha este rátok tör...

Kismamák, ha este rátok tör az éhség mit esztek? Próbálnék nem olyan sokat hízni, de momentán is mindjárt éhenhalok.

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 20:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia:)

Hááát én az előbb toltam be egy csirkemell sonkás "szenyót" két hajszálvékony teljeskiörlésű kenyér között,retekkel és pár cikk parival:)

27hetes vagyok és eddig 9kg-nál járok..de nem fogyozóm ,igaz nem is falok:)

Kapj be valamit te is:))


Minden jót neked és JÓÉTVÁGYAT!!!!:)

2011. jan. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
ettem már piritóst sonkával, meg almát de mindjárt kiugrik a szemem...de mindig csak így estére, nem értem én ezt..
2011. jan. 11. 20:55
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én az egész terhességem alatt paradicsomon éltem :D Nem azért, mert nem akartam hízni, hanem mert azt kívántam. Esténként volt, hogy két kiló paradicsomot pusztítottam be :D De mondjuk az nyári időszak volt, ilyenkor télen sajnos elég húzós lenne...
2011. jan. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én sajtot szoktam enni, vagy felvágottat. Sajtból 1-2 kockasajtot, vagy egy darab Trappistát. De ha nagyon éhes vagyok, akkor eszem 2 szem Korpovit kekszet is hozzá.
2011. jan. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem a leves valt be a legjobban...mindig foztem jo sok levest csirkemellel es zoldseggel...laktat es egeszseges...5 merokanal utan mar nem fert volna belem a vilag legfinomabb fagyija sem
2011. jan. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Este még csak hagyján, de éjjel 1 és 3 között szinte mindig felkeltem enni, egészen az utóbbi egy-két hétig. Mostanában már csak néha. Volt, hogy tökfőzeléket ettem kettőkor... :D 37+5 hetes vagyok, 14 kg-t híztam
2011. jan. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Aha :) na a leves az jó :) Napközben amúgy ezek a trükkök be is válnak de így estére "vadulok" meg :))) Pedig pont ilyenkor már nem is szabadna enni.

Remélem nem marad így végig. 25 hetes vagyok, 6 kilónál járok.

2011. jan. 11. 21:08
 8/18 anonim ***** válasza:
59%
Ehetsz egy marék diót, vagy ha AB-s vércsoportod van akkor a mogyoró is nagyon jó lehet. Lassan edd, mert az agynak kb. 25-30 percre van szüksége ahhoz, hogy észlelje a jóllakást. Azért lehetsz állandóan éhes, mert lehet hogy egyszerü szénhidrátokat fogyasztasz, ilyen a fehér kenyér, péksütemények, cukros ételek, fehér rizs, burgonya... ha olyan ételeket ennél, amik lassan felszivódó szénhidrátokat tartalmaznak( teljeskiőrlésű kenyérfélék, barnarizs, olajos magvak, cukrozatlan gabonapelyhek....) akkor két étkezés közt nem kivánnál nassolni, hisz megelégszik a szervezet a tápláló étellel.Persze ezek csak a szénhidrátok, ezen felül szükség van húsokra, sok-sok zöldségre, itt az arányokat szokták összekeverni, a helyes arány 70% zöldség, 30% más. Sok gyümölcsre, igy a sok rosttartalom miatt később éhezel meg. Még egy fontos dolog, sokan azt hiszik, ha sok zöldséget és gyümölcsöt esznek, akkor hozzájutnak minden fontos vitaminhoz és ásványi anyaghoz. No ez nagy tévedés, már 1960-ban sem volt elég az a vitaminmennyiség az embernek, ami akkor volt a mezőgazdasági terményekben. Manapság pedig már sokkal rosszabb a helyzet, az akkori vitamintartalomhoz képest,(ami már akkor sem volt kedvező) a mai termények már csak 10%-nyi vitamint tartalmaznak sajnos. Ezért mindenki jól tenné, ha kiegészitené a táplálkozását nagydózisu multivitaminkészitménnyel. Persze ezt a dokid nem fogja javasolni, ők sajnos nem tanultak a vitaminok fontosságáról, hisz őket a gyógyszeripar érdekeinek megfelelően oktatták. Viszont mivel kismama vagy javaslom, hogy születendő gyermeked érdekében is, nézz utána annak, hogy vajon a gyógyszertári vitaminkészitmények miért csak annyi vitamint tartalmaznak, amennyitől még biztos hogy nem leszel jobban? Elolvashatod Dr. Lenkei Gábor: Cenzúrázott egészség c. könyvét, és a gyermekbarát szülésről is találsz könyvet. Nem bánod meg ha utánanézel ezeknek.
2011. jan. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
este azert ne egyel diot, mogyorot meg hasonlot...akkor mar inkabb a korpas kekesz vagy a leves
2011. jan. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
utolos vagyok...gratula a csupan 6 kilohoz...csak igy tovabb
2011. jan. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!