Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, ha este rátok tör...

Kismamák, ha este rátok tör az éhség mit esztek? Próbálnék nem olyan sokat hízni, de momentán is mindjárt éhenhalok.

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 20:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
szia,25 hetes vagyok eddig 5 kilót híztam, hajnalba szoktam felébredni arra,hogy éhes vagyok, általában néhány szem kekszet eszem, de volt hogy megettem két sonkás szenyót:D vagy almát kis ropival
2011. jan. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Egyébként csak teljeskiőrlésű kenyeret eszek, egyáltalán nem fogyasztok fehér lisztet, cukrot:) És egyszerű szénhidrátot se (tészta).

Rizst igen barnát, meg krumplit is néha de attól érdekes módon sose leszek éhes egy két óra múlva.

Úgyhogy ez a része teljesül az étkezésnek.

Egyébként meg sajnos epés vagyok és a mogyorótól begörcsölök :((

2011. jan. 12. 08:09
 13/18 anonim ***** válasza:
én is este vagyok legéhesebb....tej,sajt,sok narancs,répa,joghurt,23 hetes vagyok kb4 kg ot hiztam eddig.
2011. jan. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Müzli szeletet. Kicsit lehet csalni azzal, hogy borítása tejcsoki v. fehércsoki. Remekül megemeli egy kicsit a cukorszintet épp annyira, hogy egy müzlitől már nem leszel éhes, nem mennyiségi változás... inkább minőségi, ami benne van (magok stb.).
2011. jan. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

9:50 vagyok

nem éppen vacsora adagnak gondoltam, hanem azon kívül ha netán valóban este megéhezel

2011. jan. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ!! Nagyon hasznosak!!
2011. jan. 12. 18:23
 17/18 anonim ***** válasza:

Szia/sztok!


21hét, -8kg. Én nem híztam, hanem fogytam, pedig nem hánytam 1x sem!

Én tejbezabit eszem... :-) Órákig tele vagyok tőle!

2011. jan. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha nagyon éhes vagy este, szerintem egyél gyümölcsöt vagy zöldséget (már persze ha szereted). Ha nagyon rámjön az ehetnék, akkor én párolt brokkolit szoktam enni, vagy 2-3 almát.
2011. jan. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!