Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok. Napi...

5 hetes terhes vagyok. Napi 15 szál cigit szívok el. Hogyan tudom csökkenteni?

Figyelt kérdés
2007. máj. 31. 14:43
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
100%
Nem csökkenteni kell, hanem abbahagyni. Te vagy a fontosabb vagy a gyermek? A gyermek egyértelműen. Tudj lemondani a káros szenvedélyről az Ő éppsége érdekében.
2007. jún. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Akaraterovel.Az a legjobb ha azonnal leteszi az ember de ha ugy nem sikerul akkor fokozatosan.
2007. jún. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
100%
Amikor a nővérem terhes volt, dohányzott. Most meg lett az eredménye. Szegény kisfia 2hetente beteg, azt hitték, hogy valamire alergiás, de nem találtak semmit. Sokat megy vérvételre és kivizsgálásokra. Szegény gyerek annyit szenved! Ha nem akarod, h a Te gyerekednek is gondjai legyenek, akkor hagyd abba!
2007. júl. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
gondolj arra,hogy mi lesz rosszabb?az ha kibírsz 9honapot cigi nélkul,plusz a szoptatás idoszakát,vagy egy életen át egy beteg gyerekkel lenni,vigyázni minden léptét,mert mondjuk károsodott az agya,vagy bármilyen más betegsége lett,azért mert nem bírtad ki legalább ezt a pár honapot.ha belegondolsz mi az a 9honap egy élethez képest?.semmi.kibírod.
2007. szept. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
8%
Menj el biorezonanciás kezelésre, nekem bevált!
2007. okt. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Mikor kiderült,h babát várok,azonnal abbahagytam a dohányzást.Helyette megeszem napi akár 1-1,5 kiló zöldséget gyümölcsöt.Így a vitaminbevitel is megvan.Az állandó éhség is leküzdve.Illetve nem zsíros,sós,"E-vitaminos" rágcsákat eszem,hanem valami olyat,ami mindkettőnknek használ.Nekem így sikerült.
2007. nov. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
37%

Ha csak egy kicsit is szereted a babádat, akkor azonnal leállsz (ha kell, orvosi segítséggel).

Ezt magyarázni kell? Örülj, ha a fogantatás előtti cigizésedtől nem kapott valami komolyabb problémát. Én meg is nézetném...

2008. ápr. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
80%
A babád nem biztos, hogy most lesz beteg a dohányzásod miatt. Az én anyám is dohányzott, mikor terhes volt velem, ennek köszönhetem, hogy felnőttnek asthmás vagyok, éjszakánként befulladok. Tehát most gondold meg, mikor akarod, hogy fulladjon a babád!!!!! Van lelkiismereted? Akkor azonnal eldobod a cigit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2008. ápr. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
72%

Szia!

UTOLAG irom hogy ugyanezzel a problémàval küzdök én is sajnos.

Szeretném megkérdezni hogy hogy alakult a dolog nàlad?

2008. szept. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
67%
nem veszel cigit.
2008. dec. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!