Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok. Napi...

5 hetes terhes vagyok. Napi 15 szál cigit szívok el. Hogyan tudom csökkenteni?

Figyelt kérdés
2007. máj. 31. 14:43
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
34%
csökkenteni??? azonnal letenni a cigit. az nem bűn, ha magadnak ártasz, de a gyerekednek nehogymár...
2009. márc. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
4%
MIÉRT VÁLLALSZ GYEREKET, HA NEM TUDSZ LESZOKNI? REMÉLEM MEGDÖGLESSZ TE SZEMÉT SENKIHÁZI UNDORITO. ILYET ANYÁNAK? VAN POFÁD EZT ITT LEÍRNI? SZÉGENY. REMÉLEM EGYSZER ÖSSZETALÁLKOZUNK AZ UTCÁN, SZÉT IS VEREM A FEJEDET
2009. ápr. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Az előző válaszadótól a legmesszebb menőkig elhatárolódom.

De: nem te vagy az egyetlen, aki a várandóssága alatt cigarettázott. Nem te leszel az egyetlen, aki egyik napról a másikra le tudta tenni a cigarettát, mert volt KIÉRT.

És végül: ne csökkenteni akard, hanem teljesen megszüntetni.

Ne csupán a rémisztő lehetőségek miatt (koraszülés, krupp, bölcsőhalál), hanem azért is, mert a legnagyobb dologra készülsz: édesanya leszel.

2009. máj. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
81%

Nagyon fog hiányozni a dohányzás, mivel áldott álapotban vagy, a gyógyszeres kezelés sem jöhet szóba. Ezért a megvonás okozta tüneteket nagyon szépen lehet kezelni:

pszichoterápiával, relaxációval,testmozgással, gyógyteákkal vagy akár rágógumival.

2010. máj. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
81%

Ez a válasz 6%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 2009-04-11 18:37


Tudom, hogy régen volt. De egy ilyet anyának mint te, kedves válaszoló??? Rólad azt is el tudom képzelni, hogy agyba főbe vered a saját gyereked. Ilyen megnyilvánulással bármit kinézek belőled! Agresszív pszichológiai eset vagy. Na te megérnél egy misét a gyámügyön az biztos. 100% hogy azonnal elvennék a gyerekeid, te abnormális. Gondolom a te édesanyád meg ivott mikor veled volt terhes, azért vagy ilyen aberrált.

2011. szept. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!