Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki volt már CVS-n leírná a...

Aki volt már CVS-n leírná a tapasztalatait? Hanyadik héten? Hol végezték el?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Debrecenben voltam. Kóros UH lelet miatt csinálták, későn. 23 hetesen. Azért ezt mert az amniocentézisnek több hét múlva lett volna eredménye ez meg egy hét alatt megvolt.

Szerencsére semmi baja se lett a babámnak.

Az élmény maga is érdekel? Most mész? akkor inkább nem riasztanálak el.

2011. jan. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pont betöltöttem a 16. hetet. Kecskeméten voltam. Előtte alaposan megvizsgáltak, felvettek egy anamnézist. Utána csinálták a mintavételt. Kicsit kellemetlen, de egyáltalán nem fáj! Szerencsém volt, mert a dokinak elsőre sikerült elég mintát venni, így csak egyszer éreztem, hogy odabent valami kotorászik :) . Ja, adtak érzéstelenítőt!
2011. jan. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Engem is Debrecenbe fognak küldeni. Minden érdekel! Menni idő múlva adnak időpontot? Normálisak? Nagyon féltél?
2011. jan. 23. 09:26
 4/6 anonim válasza:

én is voltam, a 16. héten. Kórházban végezték el, mint kis beavatkozást (korionboholy-mintavétel)

Nekem bent kellett feküdnöm egy napot, utána pihenés pár napig. Kicsit kellemetlen, pár percig tart. Két hét múlva kromoszóma vizsgálat eredmény.

2011. jan. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Feleségemnek is kellet volna de inkább a TB által nem támogatott vizsgálatra mentünk az Istenhegyi útra ami ugyan asszem 10e vagy 20eFt volt de csak vért kellett adni hozzá és nincs vetélési kocskázata sem az eredmény meg megvárható volt ha jól emlékszem a megbízhatósága is azonos volt
2011. jan. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az első vagyok. Hát nem féltem nagyon még amikor csak mondták hogy lesz ez a vizsgálat mert amniocentézist már láttam párat és az max. kellemetlen volt.

Őszintén nekem nagyon nagyon fájt nem volt semmi érzéstelenítés, a doktornő is türelmetlen volt még jól le is b.szott hogy folyt a könnyem (nem hisztiztem, nem bőgtem, csak folyt a könnyem a fájdalomtól) az a cső amivel veszik, elgörbült annyira nyomta meg kotorászott vele:(

Biztos rossz napját fogtam ki, és azóta biztos változott a helyzet!

Meg azt mondta hogy hátsó fali a lepényem ezért érte el olyan nehezen.

Nekem a kisfiam a vizsgálat alatt végig balra volt húzódva és a terhesség végéig bal felé helyezkedett, nem tudom van e összefüggés.

Nekem egy hét múlva lett eredmény, semmi baja a fiamnak minden oké vele szerencsére.

2011. jan. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!