Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első UH vizsgálat hanyadik...

Első UH vizsgálat hanyadik héten van? Hüvelyi, hasi vagy mind2?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 18:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Vérzés kimaradás, pozitív teszt után ahogy elmentem nőgyógyászhoz már csinálta is az első UH-t. Nekem végig hasi UH-m volt. Szerintem orvos válogatja, hogy ki melyiket szereti jobban.


Ismerösöm másik orvoshoz jár. Neki 12. hétig hüvelyi UH volt. Ugyan az a kórház de más-más orvos. :)

2014. szept. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem mindig hüvelyit csinálnak mert az pontosabb. Ma a hasin 11 mm volt a pici, hüvelyin meg 15 mm
2014. szept. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mindig hasi lett volna csak 9 hetesen nem látszott. Nem volt tele a hólyagom lehet azért, de lehet a beleim miatt azt mondta a doki. De mindegy. Az a lényeg, hogy az én dokim hasival akarta de ha nem látott semmit, akkor hüvelyi lett és ott látszik akkor is ha vmiért hason nem.
2015. febr. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Lemaradt hogy én is nyíregyházi vagyok. De látom itt mindenkinek hasit csinálnak :D
2015. febr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Most nézem öreg téma :/ látszik mennyire vagyok ma képben..
2015. febr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

nagyon változó hogy hüvelyi vagy hasi..

Nekem még a védőnő se tudta megmondani, azt mondja dokinak épp milyen kedve van.

először 6 hetesen voltam, hüvelyi uh volt, mondta a doki, hogy lehet kicsit vérezni fogok ez után..ez így is lett, de inkább csak halvány rózsaszín folyás , pár csepp. De ez normális.

12 hetesen hasit csináltak, aminek nagyon örültem, de a doki is akkor találta ki, hogy akkor milyen is legyen, mikor már bent voltam.

2015. máj. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!