Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy elvetéltem? Aki...

Lehet, hogy elvetéltem? Aki tapasztalt már hasonlót, kérem segítsen!

Figyelt kérdés

3 hete kiderült,hogy gyermeket várok... Hétfőn elkezdtem vérezgetni... Orvostól orvoshoz rohangáltam. Volt, aki meg sem vizsgált, azt mondta, ez normális az első hónapban... Múlt pénteki ultrahangon 11cm-es volt a petezsák mérete, most szerdán 10 cm-t látottak az UH-n. Az orvosok nem mondtak szinte semmit, csak annyit,hogy ha durván vérzek, menjek vissza kontrollra. Tegnap iszonyatosan elkezdtem vérezni, be is mentem a Dél-Pestibe, ott megvizsgáltak, nem láttak semmi rendelleneset.

Ma egész jól voltam, nem fájt semmim, a vérzésem is lecsitult... De az előbb valami nagyon furcsa dolog történt. Rettenetesen megijedtem... Valami nagy darab akármi távozott a szervezetemből, de azt hiszem, nem csak alvadt vér volt...

Aki tudja, hogy milyen egy vetélés, kérem segítsen! Tudom,hogy szörnyű ilyesmire visszaemlékezni, de egyedül vagyok itthon, mert a párom dolgozik, és nem tudom, mit csináljak!


Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. febr. 3. 19:18
1 2 3
 1/24 Adri baba ***** válasza:
orvos,azonnal ezzel nem szabad játszani!ÍRD meg mi volt.
2011. febr. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Ha valami nagy durva akármi kijött az lehet hogy a baba volt nagy valószínűséggel :( Én nem Gyk-znék, hanem rohannék az ügyeletre!
2011. febr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Akkor azt hiszem, összepakolom a holmimat, és indulok is... Köszönöm a gyors választ!
2011. febr. 3. 19:25
 4/24 anonim ***** válasza:
Majd írj! Remélem nem lesz baj!
2011. febr. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt nagyon véres, és sokkal kisebb is volt, igaz korábban sokkal, mint Neked.


Remélem már elindultál, és ezt már nem olvasod...


Szorítok Érted és a babáért!

2011. febr. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
elveteltel...a rohanas mar nem sokat segit...valoszinuleg haza fognak kuldeni, kapsz antibiotikumot pihenned kell figyelni hogy van-e lazad es 2 naponta uhra menni mert han em urul ki a mehed magatol akkor mutetre lesz szukseg...en nem mentem be csak masnap. tartottam a kapcsolatot telefonon a dokimmal es pihentem
2011. febr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Én csodálkozom, hogy nem tartottak akkor bent a Dél-pestiben.

Engem kevésbé ijesztő dologgal is ott tartottak napokra.

Írj, hogy mi történt veletek.

2011. febr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Nekem brutális vérzés jelezte a vetélést. Rögtön kórház, azonnal műtét volt.

Írd meg mi történt, és nagyon sajnálom! :(

2011. febr. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Jajj szegény:( Írd meg mi lett...
2011. febr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Nagyon-nagyon sajnálom, de ez sajnos az:-(

Nekem ugyanez volt, azt hittem csak alvadt vér, de nem az volt... belegondolni is rossz. engem még utána napokig benntartottak, hogy hátha, de 4 nap reménykedés után kaparás lett a vége, de hogy vígasztalt is írjak, azóta van egy csodaszép, okos kisfiam és már a tesó is úton van. Kitartást!!!!!

Bárcsak ne lenne igazam.....

2011. febr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!