Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy elvetéltem? Aki...

Lehet, hogy elvetéltem? Aki tapasztalt már hasonlót, kérem segítsen!

Figyelt kérdés

3 hete kiderült,hogy gyermeket várok... Hétfőn elkezdtem vérezgetni... Orvostól orvoshoz rohangáltam. Volt, aki meg sem vizsgált, azt mondta, ez normális az első hónapban... Múlt pénteki ultrahangon 11cm-es volt a petezsák mérete, most szerdán 10 cm-t látottak az UH-n. Az orvosok nem mondtak szinte semmit, csak annyit,hogy ha durván vérzek, menjek vissza kontrollra. Tegnap iszonyatosan elkezdtem vérezni, be is mentem a Dél-Pestibe, ott megvizsgáltak, nem láttak semmi rendelleneset.

Ma egész jól voltam, nem fájt semmim, a vérzésem is lecsitult... De az előbb valami nagyon furcsa dolog történt. Rettenetesen megijedtem... Valami nagy darab akármi távozott a szervezetemből, de azt hiszem, nem csak alvadt vér volt...

Aki tudja, hogy milyen egy vetélés, kérem segítsen! Tudom,hogy szörnyű ilyesmire visszaemlékezni, de egyedül vagyok itthon, mert a párom dolgozik, és nem tudom, mit csináljak!


Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. febr. 3. 19:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
szia,nagyon remélem h nem vetélés volt neked...én most vaok a 7ik hétbe,én is félek,majd irj
2011. febr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
remélem nem az amire mindjájan itt gondolunk, irj hogy tudjuk mi történt. szortitunk neked
2011. febr. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt ennyire drasztikus, de már az enyhe vérzés nálam is vetélést jelzett. Én is rohantam a kórházba, de szívhang már nem volt... Szorítok érted!!!
2011. febr. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már egy vetélésem, sokkal korábban, mint neked, úgyhogy nem volt ennyire durva. Persze lelkileg mindegyik megviseli az embert.

Furcsa a dokik hozzáállása! Én ezt annyira nem értem. Nem kaptál semmit pl. Utrogestan?

Írj, mert sokan szorítunk itt Neked!!!

2011. febr. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Hogy vagy, mi történt a klinikán?

2011. febr. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat.


Nagyon nehéz most írnom, de talán segít, ha kibeszélem magamból.


Sajnos jól sejtettem. Elvetéltem.

Bementem a kórházba, ahogy megjött az első válasz, telefonáltam a páromnak,hogy jöjjön utánam... 1-2 óra várakozás után megvizsgáltak, és mondták,hogy elment a baba. Megkérdezték,hogy szeretnék-e egy egészségügyi kaparást, vagy inkább várok, hátha magától kitisztul a szervezetem. 4-5 órát vártam, megműtöttek, aztán 3 óra múlva hazaküldtek.


Az altatás után zokogva ébredtem... :(

2011. febr. 4. 21:31
 17/24 anonim ***** válasza:
Szia. Sajnálom,ilyenkor nehéz bármit is mondani...
2011. febr. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! :(
2011. febr. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Őszintén sajnálom!:((
2011. febr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ne máááár.... :'( Sajnálom!
2011. febr. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!