Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34. hetes pocis vagyok. Ki...

34. hetes pocis vagyok. Ki hogy készíti fel a testét a szülésre? Mostanában nem mozgok túl sokat így kicsit aggódom, hogy nagyon hamar kimerülök a szülésnél. Van valami hasznos tipp erre? A Mávkházba mit kell bevinni a babának? Ruha cumisüveg stb.

Figyelt kérdés
2009. febr. 11. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
A kérdésed első felére tudok csak válaszolni.Én heti 2x jártam kismama jógára,naponta 10 percet intim tornát végeztem,a szülés előtt 2 héttel hagytam csak abba a melót(saját cég,nincs szigorú munkaidőm),addig úgy éltem,mintha nem lennék pocakos(az alap-szabályokat persze betartottam,úgy mint nem erőltettem magam,ha fáradt voltam lepihentem,nehezet nem emeltem stb.)2 gyerekes anyuka
2009. febr. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sehogy. Minden úgy csinálok mint azelőtt, (nem hagyom el magam).

Jövök megyek, autót vezetek, még ki akarom takarítani a házat.

2009. febr. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hát, terveztem mindenfélét, torna, séta stb, de a doki szigorúan rámparancsolt, hogy FEKVÉS, még sétálnom se nagyon lehet, max a sarki boltba lemehetek és ennyi :((( sokat keményedek, szinte folyamatosan, ha mozgok, és fél, hogy koraszülött lesz a bébi

33 hetes km

2009. febr. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is 34hetes vagyok.Elejétől megfogadtam,hogy nem hagyom el magam.És igy is tettem.Reggel kelek,főzők,mosok,takaritok,vasalok.Délután irány a város,sétálgatok vagy barátnőzők.De ez nem jelenti azt,hogy könnyebben fogok szülni.Sétálgass egy kicsit,lassan,tyuklépésben,nem sietve.
2009. febr. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia.

34 hetes vagyok én is és ugyanettöl tartok,hogy a szülést hogy fogom bírni..merthogy elég keveset mozgok,bár az elején megfogadtam,hogy járni fogok kismamatornára-végül csak itthoni torna lett belöle,a tv elött,és az is egyre ritkábban...

sétálni viszont mindennap szoktam,boltba,postára stb.ahova tudok,gyalog megyek.de intenzívebb mozgásra valahogy nem tudom rávenni magam.

azért reméljük,ez nem fogja nehezíteni a szülést.

állítólag a sportoló nöknek sokszor még nehezebb szülni,mert annyira erösek,kötöttek az izmaik.

ki tudja.

további jó babavárást!

2009. febr. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!