Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok, de nem...

6 hetes terhes vagyok, de nem érzek mellfeszülést, nem nőttek meg, semmi panaszom nincs. Ez normális?

Figyelt kérdés
Az a problémám,hogy eddig hányingerem volt,már az is elmúlt,étvágyam sincs ,a melleim nem nőnek,:S,már nem vagyok fáradt sem mint az elmúlt két hétben,eddig görcsöltem naponta többször ,már az sincs,ez miért van?
2010. ápr. 27. 07:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinél tartanak a terhességi rosszullétek 3-4 sőt több hónapig is. Lehet, hogy te ezek közé a szerencsések közé tartozol. Az étvágyad meg fog jönni, az biztos. A mellek növekedéséről csak annyit mondhatok, hogy ne keseredj el, még bőven van idejük nőni, és a szoptatás sem attól függ, hogy mekkorák a melleid, az a lényeg, hogy legyen bennük tejci. Én 38 hetes kismama vagyok, és melleim alig nőttek valamit, de már nem izgulok emiatt, alig várom, hogy kezemben tarthassam és szoptathassam a kicsimet.

Könnyű terhességet és szülést kivánok neked!

2010. ápr. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Minden terhesség más! Örülj neki, hogy ilyen jól vagy! Sajnos nem mindenki mondhatja ezt el magáról! Attól még érik benned a kis élet és így legalább hamarabb élvezheted ki a terhesség szépségeit, mint mások!

Hidd el nagyon irigyellek ezért!

Légy boldog és vidám km!

2010. ápr. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azért nem görcsölsz mert már beágyazodott rendesen,megtalálta a helyecskéjét,melleid meg még majd fognak feszülni,ne aggódj!Én most vagyok 7+3hetes,nekem sincs semmi bajom csak mellfeszülés!!Hidd el ott van az a babo!Az lenne a baj ha folyamatában görcsölnél!
2010. ápr. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak ez olyan fura,hogy eddig éreztem hogy terhes vagyok ,most meg mintha már nem érezném:(
2010. ápr. 27. 08:59
 5/10 A kérdező kommentje:
És valami nagyon aggaszt még.ez a rengeteg pattanás is a baba miatt van?
2010. ápr. 27. 09:21
 6/10 A kérdező kommentje:
ez az első terhességem és nagyon tanácstalan vagyok:(,de egyben kimondhatatlanul boldog is:)
2010. ápr. 27. 09:22
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem minden nap más.Én 3 hetesen a hányásbol jöttem rá hogy terhes vagyok,többet nem is hánytam:)

Eddig volt hányinger és görcsölgetések,aztán elmult,és én is elkezdtem kicsit aggodni.Minden tapasztalt azt mondja nyugi,örülj neki hogy jol vagy.A mellfeszülés is ingadozo.Egyik nap jobban fáj,másik nap kevésbé.Ugyhogy nyugi,egy hullámvasuton ülsz.Hol fent,hol lent.

11hetes kismama

2010. ápr. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
jézus máriám.már nem bírom magamba tartani,biztos le is húztok majd,de már muszály,mert itt olvasom a kérdéseket,és sorra azt látom,hogy hat hét HETES terhesen baj-e hogy nem vagyok rosszul,stb-stb.Én tényleg a full aggódós kategória vagyok,de ez már tényleg túlzás.Mit csináltok később?Mikor meglesz a pici.Az elmúlt két napban százszor irtam le(normálisan),de leirom ide is.Nekem specile a kilenc hónap alatt egyszer se volt hányingerem,se semmi egyéb tünetem(mellfeszülés-,növekedés,szédülés,sőt jóslók sem)mégis problémamentes terhességem volt,könnyű szülésem,tudtam(még mindig tudok)szoptatni,és teljesen egészséges a kisbabám,aki már 19 hónapos.A terhesség nem betegség.Ha valami gond van,majd szól az orvos.Élvezd,hogy szerencsés vagy te is
2010. ápr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
utolsó vagyok.Tényleg nem bántásból írtam,de már kibukott belőlem.Vegyél kismama könyvet(terheség hétről-hétre),és abban minden benne van.Én is azt olvastam.tényleg nagyon jó,és sokat lehet belőle megtudni
2010. ápr. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak annyi panaszom volt, hogy az egyik terhes vitamintól időnként hánytam. Aztán miután váltottam az is elmúlt. Úgy az első trimeszter vége felé kezdtem a kávé illatára gyomor forgós lenni, de amúgy semmi. Hidd el leszel te még kívánós. Én most néha az vagyok. 32 hetesen.
2010. ápr. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!