Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12. hétben vagyok. Egy hete...

A 12. hétben vagyok. Egy hete nem éreztem már semmit, vagyis álmosság és cicifájás. Normális, hogy most még jobban fáj a cicim, mint valaha és álomkóros vagyok?

Figyelt kérdés
És már nem kell olyan sűrűn pisilnem sem?!
2011. ápr. 2. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne normális? :) Terhes vagy, tünetek jönnek-mennek, váltogatják egymást. Nekem 11. hétben múlt el a hányinger, álmosság megmaradt 8. hónapig, cicfájásom nem volt. Ahány szervezet, annyi terhesség..


Mondjuk nem értem hogy hogy érted hogy elmúlt az álmosság, de álomkóros vagy :)

Jó babavárást!

2011. ápr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, úgy értem, hogy álomkóros vagyok, hogy egy hete azt sem éreztem úgy, mint a cicifájást, de vagy két napja kialszom a krumplit a földből..:)
2011. ápr. 2. 15:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Normális :) A szervezetednek ez most nagy változás, pihenni akar, de nem tud mert mindig változik valami odabenn :) Én 9. hónapban lettem legjobban, mászkálhatnékom volt még éjfélkor is, akkor intéztük a bevásárlást is :)

1.

2011. ápr. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!