Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés jele lehet az álmosság?

Szülés jele lehet az álmosság?

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 9 hónapig álmos voltam. Nm gondolnám, inkább annak a jele, hogy nagyon fáradékony vagy már a vége felé.
2010. jan. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy:)
2010. jan. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak olyan napjaim, hogy álmosabb, fáradtabb vagyok. Gondolom a frontok még pluszban rátesznek, mostanában meg ezek a nagy hőingadozások megviselik az érrendszert, így a vérnyomást is.

35+4 hetes

2010. jan. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a szulés elotti napon felkeltem reggel 7-kor, ugy mint mindig, elvittem a nagylányomat suliba, de nem tudtam már értemenni, mert délben leragadt a szemem. Egyszeruen úgy éreztem, hogy muszáj aludnom, mert annyira fáradt voltam. Delután 5-kor ébredtem. Anyukám "vigyázott akkor már rám, amég a férjem dolgozott. O akkor azt mondta, hogy szerinte éjjel el fog indulni a szulés, a szervezet készul rá. (4-en vagyunk testvérek, de hittem is, meg nem is, mert volt még a kiirásig 10 napom). Éjjel 1-kor el is kezsodtek a fajások, reggel 9:10-re megszuletett a 2. lányom. :))) Konnyu szulést neked!
2010. jan. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a szülés napján egész nap csak aludtam volna. Felébredtem reggel, próbáltam elvégezni az itthoni házimunkát, de egyszerűen nem bírtam.Délelőtt is, délután is csak pihentem, aludtam, egyszerűen nem bírtam semmit csinálni. Akkor este meg is indult a szülés, és megszületett a kislányom.

Akkor én sem gondoltam volna, csak utólag jöttem rá, ahogyan az előző válaszoló is írta, a szervezet készült rá.

2010. jan. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, én ilyent nem tapasztaltam, de a lányomnak amikor az ajaka felduzzadt egy pár óra múlva meg is indult nála a szülés. A szomszédasszonyomnak is amikor láttam a szájszéle nagyon meg duzzadt 4 óra múlva vitték szülni. Én azóta azt figyelem a kismamákon.
2010. ápr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát pedig rá 1napra megszültem a gyönyörű kislányom és 10.én este vittek a kórházba mert elfolyt a magzatvíz!
2010. nov. 25. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!