Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák akik 7. héten vagytok...

Kismamák akik 7. héten vagytok hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
szia, én épp a 7. hétben vagyok. sokat émelygek és erőtlen vagyok, pedig eddig tele voltam energiával. UHon 6+2kor voltam CRL 0,87 :) és szívhangot is láttunk. Te?
2011. ápr. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szia,én 3 napja émelyges este,fura hogy este de örülök neki.ezek szerint minden oké lehet.én 5 hetesen voltam uh-n de még csak petezsák volt,majd jövö heten megyek akkor leszek betöltött 7 hetes,remélem halljuk a szivecskéjét majd.gratulálok neked!
2011. ápr. 5. 20:24
 3/4 anonim ***** válasza:
sziasztok. én ma vagyok 7+4 hetes. Dokinál 5 hetesen voltam, már látott petezsákot és benne egy kis 3 mm-es "valamit" :-). Szívhang még nem volt, holnap megyek megint, remélem most már lesz. Émelyegni én is a napokban kezdtem, de inkább a másnapos gyomorhoz tudnám hasonlítani az érzést :-). A cicim már az elejétől nagyon fáj és nem is múlik, álomkóros vagyok, viszont hajnalban csak forgolódom. Szóval nagyjából ennyi! Ja, és eszméletlen éhes vagyok állandóan :-( De örülök a tüneteknek, mert így tudom, hogy a "valami" ott van! Nagyon boldog pocakodós időket kívánok nektek!
2011. ápr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

én is állandóan éhes vagyok,remélem elmulik majd.

sok boldogságot neked is

2011. ápr. 5. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!