Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30-31 hetes kismamák mennyire...

30-31 hetes kismamák mennyire vagytok még aktívak? Hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy pl.az otthoni teendőket mennyire tudjátok ellátni, mennyit pihentek napközben, mennyire fáraszt le a házimunka?


30+3 hetes kismama


2011. júl. 15. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
én akkor már nagoyn nem akartam,de muszáj volt,mert csak ketten voltunk a párommal,semmi segítség, ő meg sokat dolgozik. igyekeztem nem ellustulni, jártam jógára, sétálni,bevásárolni,de eléggé elfáradtam mindentől, végére már az is fárasztó volt,hogy átforduljak egyik oldalamról a másikra :)
2011. júl. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én sem szeretnék ellustulni, nekem sincs segítségem, úgyhogy takarítok, mosogatok, mosok, bevásárolok, ellátom a párom, csak estére nagyon elfáradok, és fáj a hátam, a derekam, és úgy érzem, hogy leszakad a hasam. Ez normális?
2011. júl. 15. 22:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor még simán dolgoztam, csak a 35. héten nagytam abba, de nem azért mert nem bírtam, hanem mert pont éve eleje volt és logikus volt akkor átadni mindent.

de otthon sem bírtam a fenekemen ülni, mebtem, rámoltam, havat lapátoltam, vittem-hoztma nagyot a suliból...

A házimunka sem fárasztott, én attól őrültem volna meg, ha mondjuk nem csinálhattam volna semmit.


A naggyal is majdnem végig dolgoztam.

2011. júl. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32 hetes vagyok. Elso terhessegnel szinte minden farasztott, fajt a hatam, derekam, hasam, fejem, labam, mindenem, sokat pihentem is. Most masodik terhesseg, a lanyomnak nem mondhatom hogy nincs kedvem meg erom jatszoterre menni, vagy pl 5 veder vizet kihordani a kerti medencejebe, mert az egesz kornyeket felorditana, ugyhogy szepen alkalmazkodik a test, es nem faj semmi :). A hazi munka mar csak aprosag a tobbi mellett.
2011. júl. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én nagyon hamar elfáradok. Délutánonként szoktam pihenni 1-2 órát. Van hogy szundikálok is. Ha egész napos elfoglaltságom van és úton vagyok, estére érzem, hogy ez már nekem nem megy... A házimunkában szerencsém van, segít a férjem. :) A derekam meg a hátam nekem is szokott fájni. Erre a dög melegre meg dagad a lábam :)

Nálam nagyjából ennyi...


30+3 heteske

2011. júl. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!