Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37-38 hetes kismamák hogy...

37-38 hetes kismamák hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
Én első babámat várom aki kislány lesz, és 37+2 hetesek vagyunk. Pár napja nagyon nyűgös vagyok, és feszült, semmi nem köt le, pocak sűrűn fáj mensi szerűen. Egyébként nincs más panaszom. Ti nem féltek a szüléstől? Válasz után le irjátok a korotokat? Én 24 vagyok :)
2011. aug. 2. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Én is az első babát várom, 29 éves vagyok. Én is nyűglődöm már így a végén, picit vizesedik a lábam és a kezem. Amúgy kislány lesz, Hannának fogják hívni. Nekem is vannak mensi szerű görcseim (picit néha azért durvább attól, és elég sűrűn keményedek. Várom már a végét, de félek is egyben a szüléstől. 37+5 hkm

Boldog babavárást! :)

2011. aug. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

És a baba mozgás mennyire intenziv egy nap?

Nekem sűrűn kinyomja magát olyankor ha sétálok, még a hüvelyemnél is nyilal. Azt észre lehet venni, ha befordul?

Keményedés nekem is sűrűn van. Hol fogsz szülni? Boldog babavárást neked is :)

2011. aug. 2. 16:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem elég későn fordult be, 35. hétig harántos volt. Aztán jött egy front és befordította. :) Inkább a kis lábát nyomkodja ki a bordámnál fent, de van olyan is, hogy szinte végigalussza a fél napot, és persze néha van, hogy egész nap rugdos. Balassagyarmaton fogok szülni, ez Nógrád megye. És nálatok mi a helyzet? Mikorra vagy kiírva? Ja, első voltam. :)
2011. aug. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én is első babámat várom, 37+3 hetes vagyok. Nekem is vannak mensi szerű fájdalmaim, ezeket hívják jósló fájásnak. Mostanában én is feszült vagyok és nyűgös, és mindig fáradt. A babám már befordult, valószínűleg már neked is, ezért érzed a nyilalást a hüvelyedben, én is érzek ilyet. Meg a hólyagomat is nagyon nyomja, gyakran kell pisilni. A derekam és a csípőm fáj nagyon. A babám, aki kisfiú lesz, nagyon aktív, sokat csuklik. Augusztus 18-ra vagyok kiírva, már várjuk nagyon! :) Én is 24 éves vagyok. :)
2011. aug. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25 éves 37+2 hkm én is csak vergődök és (párom szerint) hisztizek egész nap :) nagyon enyhe fájásaim nekem is vannak de a pocakom sokat kemény, meg nem tudok aludni. a szülés az nagy para, de megnyugtat h apuka is parázik :) mindenkinek könnyü szülés és boldog babázást!!!!!!! :)
2011. aug. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

38 hetes vagyok, második babával, most kislányunk lesz.

nekem komolyan mondom semmi bajom nincs nappal, totál fitt vagyok, se görcs, se keményedés...szerintem a fiam mellett nincs időm ezen rágódni, de aztán éjjel jön a gyomorsav...úúúúúú na az durva

szerintem én kihúzom a végéig, vagy tovább:-)

Kellemes utolsó heteket!

Üdv

ja 27 vagyok

2011. aug. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

37+5 hetes vagyok. És én is nagyon szenvedek már. Fáj mindenem, feszült vagyok és nyűgös. Éjjel alig alszom, mert vagy a gyomorsavam gyötör, vagy pisilni kell (akár 4-5X egy éjjel), vagy a legrosszabb hogy rémálmaim vannak és nem a szüléssel kapcsolatban hanem minden egyébbel.


Vérnyomásom ugrál össze vissza, hol magas, hol alacsony. Vizesedik a lábam, eddig csak a lábfejem, most már az egész lábam elkezdett. A szemérem csontom 1 hete ki akar szakadni a helyéről. Sűrűn vannak menszi szerű görcseim, és rengeteget keményedik a pocak.


Szüléstől nem félek, inkább már várom.

26 éves vagyok

2011. aug. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Látom más is nyűgösebb igy a vége felé. Nekem még annyival bővül a panaszom, hogy a hasam nagyon tud viszketni. Kenem testápolóval, pár napja esténként baba olajjal kenegetem, de akkor is nagyon viszket. Én is félek kicsit, de már inkább azt mondom had legyek túl rajta, mert éjszaka ahogy ti, én sem birok aludni. Pisilés két óránként, ha vizszintben vagyok akkor a hasam pillanat alatt be keményedik a baba kinyomja magát és elkezd nyilalni szúrni, és fel kell hogy üljek. Ez van hajnalba is :(

De ki kell tartanunk :) Könnyű szülést nektek.

2011. aug. 3. 11:53
 9/9 anonim válasza:

Szia! Nekünk is első baba lesz és kisfiú. Én is már elég nyűgös vagyok és a derekam sokszor majd leszakad. Mensi szerű görcseim már egy ideje vannak de mostanában kezdenek erősödni.Az alvás se igazán megy már vízszintes helyzetben fáj, feszül a pocak és baba is elég aktív kisfickó! :o) Nah meg a 1,5 - 2 óránkénti pisilés... A szülést egyébként nagyon várom, már a kezemben tartanám a kicsikénket.:o) Hol fogtok szülni?

23 éves 37+4 hetes kismama

2011. aug. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!