Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség elején nektek...

Terhesség elején nektek milyen folyásotok volt?

Figyelt kérdés
Még sajna nem vagyok terhes,7 honapja probálkozunk.Péntekre nem várom,de pé ota krémes folyásom van az baj?Vagy lehet még Babó?Köszönöm.
2009. márc. 4. 14:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nekem csak azután lett észrevehetően több és hígabb is a folyásom, mikor betöltöttem kb. a 8. hetet.
2009. márc. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Gratulálok!És köszi.Esetleg még valaki?:)
2009. márc. 4. 14:37
 3/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Tegnap én is feltettem itt ilyen kérdést.Esetleg keresd vissza.

Egyébként én is hasonló helyzetbe vagyok,mint te.Csütörtökre,vagy péntekre nem várom.Én eléggé száraz vagyok,csak néha jön egy kis folyás.Remélem nem lesz vizes,mert akkor mindig megjött.

2009. márc. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nekem az volt fura, hogy mensi előtt kb egy héttel, elkezdett nagyon sok fehér, krémes folyásom lenni, szinte "tocsogtam" (bocsi). Pozi lett a teszt.

De valaki pedig épp az ellenkezője, ez az én tapasztalatom.

2009. márc. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nekem nemigazán volt folyásom elötte csak ugy középidö körül,de mióta terhes vagyok azota sok van.szeretnék neked egy tippet adni,mert mi is a párommal 15 hónapig probálkoztunk mire babó összejött.mensi után mikor peteérésed van,akkor együttlét után csinálj gyertyát egy negyed-fél órára.pakolj csomo párnát a derekadhoz ugy könnyebb lessz,a lényeg hogy magasan legyen a hátsód hogy az "anyag" ne fojjon ki.én 2szer csináltam,most 16 hetes boldog kismama vagyok.de ez nem törvényszerü,de érdemes kiprobálni.Sok sikert
2009. márc. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm.A gyárgyát már pár honapja csinálom.De azért köszi.Más valami jo tipp?:)És a végén azért összejött nektek,gratulálok!
2009. márc. 5. 07:52
 7/15 anonim ***** válasza:
szia.elözö válaszoló vagyok.nem tudom hogy mit probálhatnátok ki,a gyertyán kivül.nekünk szerencsénk volt mert elsőre összejött,persze gyertya után,és 15 honap várakozás után.de pont mielött kiderült volna hogy terhes vagyok elötte beszéltük meg a párommal h elmegyünk kivizsgáltatni magunkat mind2en,és ö ajánlotta fel!erre összejött.probáljátok meg menjetek el családtervezőbe kettesben és ott segitenek,de ugy hallottam elég ha te elmész a nödokidhoz és megmondod neki h mi a szitu és kivizsgáltatnád magad,állitolag még a párodnak is beutalot.köszi a gratulát és szurkolok nektek.
2009. márc. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
elözö megint.ja és probálj csinálni hömérözést.van akinek az is bejött,de az 2 honapig legalább csinálni kell h tudd a testhöd.szia
2009. márc. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Már voltam dokinál a 13-madik napomon,és látta a nagy petémet,akkor azt mondta hogy legyünk együtt minden nap.És mondta hogy semmi bajom,ha nem sikerül akkor 4 honap mulva menjek vissza.Szerintem már nagyon rágörcsöltem erre a baba dologra,meg ha tehetem állandóan itt vagyok ezen az oldalon.
2009. márc. 5. 11:51
 10/15 A kérdező kommentje:
Most a 13-madik napomon csináltam egy lh tesztet és teljesen negatív lett:(akkor most már tuti nem vagyok babás?
2009. márc. 5. 12:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!