Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség elött dohányzott...

Terhesség elött dohányzott kismamik véleménye? Negativosok most kíméljenek!

Figyelt kérdés
31hetes kismama vagyok miota megtudtam h terhes vagyok nem dohányzom.de most egyfolytában ezen kattogok,hiányzik és ugy érzem szét feszűlök már az idegtől.van egy 2éves lányom és néha h csinál valamit vele kiabálok aztán tök rosszul érzem magam..:( nagyon hiányzik már a cigi!hasonlo valaki?mit csináljak?szedek magnéziumot,vasat..
2011. ápr. 29. 09:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A cumival leszokó vagyok.

Még egy dolog eszembe jutott: Allan Carr - Leszokni a dohányzásról hangoskönyv.

Jó pár ismerősöm tette le ennek a segítségével, talán neked is segítene. :)

2011. ápr. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Na én is így vagyok. De sztem nem is a cigi hiányzik, csak az az 5 perc nyugi. Az tuti, ha megszületik, rágyújtok majd.

Visszaszokni nem szeretnék, de ki tudja az menni fog-e.

2011. ápr. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.így van..az az 5perc nyugalom hiányzik amikor nem figyelek semmire,elfelejthetem a dolgokat és magamra koncentrálok...hiányzik...:()
2011. ápr. 30. 08:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!