Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Házassági válság! Vígasz...

Házassági válság! Vígasz kellene. Tanácsok?

Figyelt kérdés

Tetem már pár kérdést fel és általában használható válaszokat kaptam. Most egy kis együttérzésre lenne szükségem.

Ma reggel a férjem bejelentette, hogy van egy másfél, két hónapos viszonya az egyik munkatársával. A nő 42 éves, vagyis jóval korosabb mint a párom, két felnőtt gyerekkel, egy háztartásban velük élő férjjel, akitől már elvált, de amíg nem tudja kifizetni, addig ez a kényszer megoldás.

Ezzel szemben és itt vagyok két kisgyerekkel, 20 hetes terhesen, a harmadikkal. Reggel mikor megtudtam nyeltem egy nagyot és ráhagytam a döntést, nem kiabáltunk, meghallgattam, hogy mennyire jó az ágyban, mennyire szereti, de minket is, mint családját és nem akar elveszíteni minket. Össze van zavarodva.

Abban reménykedem, hogy megjön az esze, hogy mit veszíthet ha elhagy minket. Családom nem tud segíteni, szüleim nem élnek, testvéreméknek is megvan a saját gondjuk. Annyit még, hogy ez a terhesség hárpiává változtatott és szerinte ezért keresett máshol megértést. Bocsánat a hosszúságáért


2011. jún. 14. 17:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/674 anonim ***** válasza:
94%

Vazze. Két és fél gyerekes apukaként tudnia kell, hogy az a hormonok játéka, ha ilyenkor másként viselkedsz.


Azt meg tudta mondani, hogy MIÉRT? Én annyit tudok neked mondani, hogy félutas megoldásba nem mennék bele, tehát hogy ő időnként eljár szexelni máshova (mert olyan jó az ágyban), itthon meg előadja a gyerekeknek, hogy ő milyen szuper minta apa. Közben te meg lelkileg tönkremész, miközben ott van két, lassan három gyerkőc, akit fel kell nevelni.

Szeretne elválni? Vagy elköltözni? Vagy bármi bamba terv van a férjed fejében, hogyan is tovább?

2011. jún. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/674 anonim ***** válasza:
90%
Annyit hozzátennék, hogy én is most várom a harmadikat...
2011. jún. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/674 Darcy01 válasza:
100%
A közös gyermeketeket várod, erre ő összejön mással. Ez több, mint gerinctelenség.
2011. jún. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/674 anonim ***** válasza:
100%

nem egyszerű bármit is mondani. Én a helyedben nem gondolnék erre az egészre amíg a baba meg nem születik.

Szépen kiköltöztetném a férjem a a nappaliba (vagy kiraknám a házból) és nem gondolnék semmi másra csak a gyerekeimre.

majd ha itt a baba,akkor átgondolnám a helyzetet újra.

2011. jún. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/674 anonim ***** válasza:
100%

Sajnállak!!!


Még meg is mondja,hogy jobb az ágyban...Könyörgöm.Nem vagyunk egyformák.Terhesen meg a szex amúgy sem olyan mint elötte.Pl.nekem semmi kedvem nem volt a 2.terhesség alatt hozzá.Söt fájt is így halasztottunk.....


Nem irigyellek.Nehéz döntés.Te eldogadod,hogy 2 hónapot félre b....ott????

2011. jún. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/674 anonim ***** válasza:
59%

És mit mond a két gyerkőcnek? Apa megcsalt, ezért kitettem a szűrét? Ez sem ennyire egyszerű...


Az a baj, ha a férjed nem tér gyorsan észhez, akkor a gyerekek mindenképpen valamilyen módon bele lesznek vonva. :(


A nőci tudja, hogy a férjednek hamarosan már három gyerekee lesz? Talán érdemes volna vele is beszélned, vagy legalább megpróbálni.

2011. jún. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/674 A kérdező kommentje:
már egy ideje külön alszik, arra fogva, hogy nem tud a nagyobbik gyerek miatt elférni, aki velem alszik. De most, hogy kiderült, mindenki ossza neki a tanácsokat, kapja a fejmosást, ez persze nem tetszik neki. Elengedni nem akarom, mert ez egy 6,5 éves kapcsolat. A nő is panaszkodott a férjére, ős énrám. Így jöttek össze. Abban reménykedek, hogy észhez tér hamarosan és megoldódik minden, jó értelemben. Köszönöm az együttérzést
2011. jún. 14. 17:26
 8/674 anonim ***** válasza:
100%
(csak mellékesen nem a gyereknek kéne veled aludni,hanem a férjnek.)
2011. jún. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/674 A kérdező kommentje:
a nőnek valszeg jól esik a figyelmesség amit kap tőle. Voltak már apró jelek, de elhessegettem a gondolatot. Azt gondolván, hogy az én férjem nem olyan. A gyerekek sajnos tudják. Épp értük mentem, mikor kiöntöttem a szívem anyósoméknak, akiket imádok.
2011. jún. 14. 17:29
 10/674 anonim ***** válasza:
100%
Mint mondtad, a férjed össze van zavarodva, így valószínûleg per pillanat ô sem tudja, mit akar. Sokat nem tehetsz, várd ki, amíg letisztul benne is, benned is a hogyan tovább. Mindenesetre beszéljétek meg, hogy mi, miért és hogyan vezetett ehhez a helyzethez, hogyan tudnátok megoldani, és egyáltalán meg akarjátok-e oldani, vagy jobb külön. Én azt tapasztalom, hogy három gyerek mellett a szeretôbôl sosem lesz feleség, a család sokkal erôsebb kötelék. Ebbôl a szempontból persze az is kérdés, hogy te mit akarsz és meg tudsz-e neki bocsájtani.
2011. jún. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!