Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Házassági válság! Vígasz...

Házassági válság! Vígasz kellene. Tanácsok?

Figyelt kérdés

Tetem már pár kérdést fel és általában használható válaszokat kaptam. Most egy kis együttérzésre lenne szükségem.

Ma reggel a férjem bejelentette, hogy van egy másfél, két hónapos viszonya az egyik munkatársával. A nő 42 éves, vagyis jóval korosabb mint a párom, két felnőtt gyerekkel, egy háztartásban velük élő férjjel, akitől már elvált, de amíg nem tudja kifizetni, addig ez a kényszer megoldás.

Ezzel szemben és itt vagyok két kisgyerekkel, 20 hetes terhesen, a harmadikkal. Reggel mikor megtudtam nyeltem egy nagyot és ráhagytam a döntést, nem kiabáltunk, meghallgattam, hogy mennyire jó az ágyban, mennyire szereti, de minket is, mint családját és nem akar elveszíteni minket. Össze van zavarodva.

Abban reménykedem, hogy megjön az esze, hogy mit veszíthet ha elhagy minket. Családom nem tud segíteni, szüleim nem élnek, testvéreméknek is megvan a saját gondjuk. Annyit még, hogy ez a terhesség hárpiává változtatott és szerinte ezért keresett máshol megértést. Bocsánat a hosszúságáért


2011. jún. 14. 17:10
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/674 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy viszony és egy egyszeri "egymás-megvígasztalása" közt óriási különbség van.Ott van másnap reggel,lelkiismeret,és végiggondolás.Kívülállóként én azt érzem hogy nem szabad tűrnöd,ha szikrányi esély van rá hogy visszatalál hozzád,azért úgyis küzdeni fog,(ÉS KÜZDJÖN IS)ha meg nem,te pont eléggé sérültél,ebben a szituban,ne akarj több megaláztatást!A lelki boldogtalanság többet ront az életminőségeden,na és a gyerekekén,mint egyedül végig "küzdeni"egy pár évet a gyerekekkel(hidd el leszel még boldog,megbecsült,szeretett társ)Legyen benned büszkeség,és erő,kívánom a legjobbakat!A gyerekek pedig okosabbak mint gondolnád,a koruknak megfelelő igazságra van szükségük!Ti vagytok a MINTA,ha külön de kulturáltan,azt ők is megértik,vagy majd megértik!
2011. jún. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/674 anonim ***** válasza:
100%
18.15 meg fog változni és jó irányba , hamarabb, mint gondolnád.
2011. jún. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/674 A kérdező kommentje:
nagyon rosszul érezte magát, heteken át nem bírt aludni, pedig 3 műszakba jár dolgozni
2011. jún. 14. 18:43
 44/674 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudj....

Megmondja,hogy más növel van 2 hónapja.Nála is alszik,haza sem megy..Ès te még srra vársz,hogy hazamenjen és mellédfeküdjön???

Gyerektartást fizetnie kell.Anyósék szerintem segítenének nektek.

Már írtam egyszer még az elsö oldalon.Hát ezek után nekem a férjem biztosan nem kellene vissza.


Ahogyan gondolkozol nem igazán egy felnött asszonyhoz illik...


Hány évesek a gyerekek???


6,5 évnem a világ.Már a gyerekek igen.Ha csak a gyerekek miatt jöttök össze az sok jót nem hozhat....Azt ök is megérzik.

Legalábbis én nem viselném el,hogy mégegyszer hozzám érjen.Pláne ezek után amit írtál.Egy idöben veled is,mással is.Iszonyúan gerinctelen......

Elhiszem,hogy nagyon nehéz most.Terhesen 2 gyermekkel...

Nagyon gondold át mit csináltok,mert valószínü ennek a kapcsolatnak nincsen jövöje.

2011. jún. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/674 A kérdező kommentje:
szerda óta aludt a nőnél, mikor megtudta, hogy veszélyeztetett terhes lettem a lepény miatt. Először azt hittem, hogy megijedt, hogy valami bajom lehet.Ő 29 én 30, 3 éve vagyunk házasok egyébként
2011. jún. 14. 19:02
 46/674 A kérdező kommentje:
próbáltam telefonálni neki akkor, de azt mondta, hogy a munkatársánál alszik, vagy horgászik.Valóban ott is aludt csak azt nem mondta, hogy egy ágyban vele
2011. jún. 14. 19:04
 47/674 A kérdező kommentje:

magdianyu: remélem igazad lesz,

a gyerekek 5 és fél, 2 és fél

2011. jún. 14. 19:16
 48/674 A kérdező kommentje:
ha valaki kíváncsi lenne a továbbiakra, holnap még megírom, mire jutottam. Addig is köszönöm a támogató sorokat. Nagyon jól esik, hogy együtt éreztek velem. Tudom mi lenne a helyes megoldás, de nehéz döntés lesz.
2011. jún. 14. 19:48
 49/674 anonim ***** válasza:
100%

Egy valamiről itt mindenki megfeledkezik? Nem csak az asszonynak van 2 gyereke és egy 20 hetes picije, hanem a férjének is!!!!!

Miért neki kell mindent megérteni, megbocsátani...stb...

Ha problémám van a párommal, férjemmel, azt neki/ vele beszélem meg és nem szaladok rögtön máshoz, mint egy gyerek...=> ezt hívják felnőtt, felelősségteljes viselkedésnek

Enegem nagyon bántana, hogy nem én voltam az, akihez fordult a gondjaival, még akkor is ha adott esetben "hárpia" vagy, neki is kell alkalmazkodni...és ezen sem egy,sem kettő, sem három gyerek nem változtat...

2011. jún. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/674 Adri baba ***** válasza:
100%

Hát nem is tudom mit kéne mondani mert én magam sem tudnám mitévő legyek.

Egy Barátnőm van hasonlo helyzetben.

2éves a fiuk,és a kedves apuka összejött a közeli boltbol a pultos lánnyal.

A barátnomnek egyre gyanusabb lett hogy a srác hajnalban jön haza,mig beigazolodott a srác közölte vele hogy szerelmes.

Mondta a barátnőm hogy döntsön és öket választotta,de azota is odajár a párja....

Söt egyik nap a barátnőm párja nemment haza és reggel a barinom étment a szeretőjéhez hogy ottvan e a párja és ottvolt.....

Szép mi,hát én megöltem volna

2011. jún. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!