Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes terhes vagyok és még...

18 hetes terhes vagyok és még semmit nem híztam a hasamon se látszódik hogy babát várok, az orvosom szerint már híznom kellene pedig eszem ugyanúgy mint régen szerintetek is baj hogy nem híztam nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 18. héten derűlt ki, hogy babát várok. Semmi jele nem volt, még fogytam is. Aztán egyiknapról a másikra hirtelen elkezdtem hízni és a pocakom is látványosan nőtt napól-napra. Most 28 hetes vagyok és jó nagy a pocim.
2011. jún. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 19 hetes vagyok, de még én sem híztam!

Sem a doki, sem a védőnő nem nem szólt egy szót sem!

Ha a Babának tökéletesek a méretei, akkor miért kellene híznunk? :)

Szerintem örüljünk, hogy ilyen szerencsések vagyunk ;)


További boldog babavárást kívánok!

2011. jún. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, én ennyi hetes koromig fogytam. Mivel folyton hánytam...És nekem nem mondott ilyesmit sosem a dokim, hogy hízzak, vagy hogy keveset híztam. Egyáltalán nem baj, ha nem hízol! Attól a bébi még rendesen fejlődik! Úgyis elveszi magának, ami neki kell:)
2011. jún. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Híznod kéne??? Nem vagyunk egyformák!

Nálam a 23 héten jelent meg az első plusz kiló, a hasam a 24 héten kezdett el látszani. Igaz, hogy nem gyakori az ilyen eset, de létező dolog.


37h km

2011. jún. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én akkortájt kezdtem hízni.Amíg a baba megfelelően gyarapszik,és mindene rendben van,addig nincs olyan,hogy kell.

Amúgy ezt nagyon szeretem orvosoknál,védőnőknél,ha hízol az a baj,ha nem,akkor az...

2011. jún. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyugi, engem meg mindig úgy enged el az orvosom, hogy "nem hízunk, nem szedünk gyógyszert!". Legutóbb a 18 hetes UH után is ezt mondta.

Egyébként én kb. 6 kilót fogytam és most kb 1 hete (20. héten) kezdett ebből visszajönni 1 kiló.

A baba elveszi, ami neki kell és amíg szépen nő, addig nincs gond!

2011. jún. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!