Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rubint Réka "Légy bomba jó...

Rubint Réka "Légy bomba jó kismama" dvd-n nincsenek táplálkozási tanácsok?

Figyelt kérdés
Megkaptam tegnap, de másolt dvd-t. Igaz, csak végig léptettem, de nem találtam meg rajta azt a diétát amiről beszél a várandósság alatt. Tényleg nincs rajta? Honnan lehet beszerezni?
2011. márc. 17. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
De van. Annyi, hogy beszél, ölében a babával.
2011. márc. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A második és a harmadik trimeszter előtt mondja el, pár szóban. Tulajdonképpen ugyan az az alapja mint az update diétának.

De gratulálok annak a kismamának aki be tudja tartani, legalábbis az első 3 hónapban, mert én pl az állandó rosszullét és hányás miatt szinte csak szénhidrátokat tudok enni, kiflit, perecet, ropit, krumplit... Ezeket nem ajánlja. Igaz így is fogyok, tornászni meg képtelen vagyok sajnos :(

2011. márc. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát Én sem fogom tudni betartani a nulla szénhidrát fogyasztást. Én is hányingerrel, rosszulléttel küzdök, van mikor csak a kenyérfélét, péksüteményt kívánom, de tegnap pl. megőrültem a krumpliért. Szóval akkor csak ennyi a titka a mozgáson kívül Rékának... Majd megnézem akkor végig a DVD-t.

Köszike!

2011. márc. 18. 12:39
 4/4 anonim ***** válasza:
A torna közben is sokat beszél arról, h ahhoz, h jó formában maradj, nem kell koplalni, csak diétázni. Erre elmondja, h ő reggelire egy Cerbona müzliszeletet eszik, ebédre Norbis menüt, vacsorára pedig húst vagy halat köret nélkül. Hát fene tudja, nekem ez elég durva fogyókúrának tűnik és nem egy kismama étrendjének, főleg úgy, h sportol mellette az illető. :S
2011. márc. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!