Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11hetes vagyok, most lettem...

11hetes vagyok, most lettem insulinos és persze diétáznom kell napi 160 g szénhidrátnak megfelelően?

Figyelt kérdés
tanácsokat kérnék diétás étrendhez, ehhez mérten miket egyek, és amiknek nincs ekegben az ára mert a páromnak az én diétám mellett rendesen is kell fözzek...tanácstalan vagyok,,segitség kell,előre is köszönöm!
2011. júl. 8. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Van Update pékség a közeletekben? Nagyon finom, alacsony szénhidráttartalmú és glikémiás indexű dolgokat árulnak, egy hirtelen jött diétához szerintem ideális, mert nem jelent nagy váltást és nem lehet lemondásnak érezni, mégis nagyon jól működik, vércukormérővel ellenőrizhető a hatása.

Én szerencsére nem vagyok cukros, de elég sok dolgot szoktam innen venni és innen rendeljük az ebédet is (a Teletál szállítja), simán csak azért, hogy ne hízzak túl sokat, de azért tudjak jókat enni.


38h km

2011. júl. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen kedves vagy, de szerintem nem olvastad végig a kérdésemet...benne van hogy olyat aminek nincs az egekben az ára...és ugy hiszem a norbi pékség ill norbi kaják nem olcsoak..vagy tévedek?
2011. júl. 8. 17:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazad van, bocs... a diétás dolgok eleve nem olcsók, sehol ;( De néha, ha már betelik a pohár, szerintem belefér, a diéta mindig megviseli az embert.
2011. júl. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen de én azt akkor sem engedhetem meg magamnak páromnak fözök rendesen mellette nem költhetek még a diétámra vagyonokat..:S
2011. júl. 8. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!