Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is eszébe jut, hogy mi...

Másnak is eszébe jut, hogy mi lesz, ha nem tudja megfelelően ellátni a babáját a születése után?

Figyelt kérdés
Én félek, mert nincs segítségem, a szülők is távol laknak.Tudom, hogy egy idő után belejövök, de addig is mi lesz, ha felmerül valami probléma, és nem tudom mit kell tennem?:( Bennetek nincs ez az érzés?
2009. okt. 6. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Sztem nem vagy egyedül ezzel!

Egy kezdő anyuka/első gyermekes mindig aggodalmasabb lesz,mint aki már tapasztalt!

Szerencsére nekem anyum itt lesz-óvonéni :o)

Bár én babysitterkedtem évekig-volt mikor iker 22hós iker csajokra vigyáztam-mégis bennem van a "félsz"!Ami sztem természetes!

Van egy barátnőm,aki kifejezetten nem kérte és nem is szerette volna anyuja,anyósa segítségét!Ő maga jött rá mindenre,szerinte ez így volt jó!Nem féltette semmitől,nem vettek meg mindent,amit ilyenkor tanácsolnak(légzésfigyelő,bébiőr,sterilizáló..) és a baba szépen növekszik,6hós,egészséges!

Ne izgulj,bízz magadban!

Biztos,h az eleje nehéz lesz-hazudik,aki azt mondja,h ment mint a karikacsapás!

Boldog Babavárást és sok örömöt!

Üdv: 36hetes Pocakos :o)

2009. okt. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, én második babát várom. 37 hetes vagyok. Bennem nem ez van, hanem, hogy minden renden legyen vele, amikor megszületik. Pedig voltam annyi vizsgálaton, mégis rettegek. Hidd el, sokminden jön majd ösztönösen. Nem lesz könnyű, főleg az első 2-3 hét, de belejössz, és egy idő után már minden kis rezdülését ismerni fogod.!!!Én például sokat "zaklattam" a védőnőmet, de mindig türelmes és segítőkész volt. Na megaztán itt vagyunk neked mi is. :) 37 hetes kismama
2009. okt. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!Nagyon aranyosak vagytok:)Azt már most tudom, hogy óránként írom majd ide a kérdéseimet :)De addig is a fele terhesség hátra van...

Mindenkinek gyönyörű babavárást, és könnyű szülést:)

2009. okt. 6. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!