Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A köldök piercinggel mit kell...

A köldök piercinggel mit kell csinálni terhesség alatt? Ki kell venni? Ha igen mikor? Nem fog beforrni a lyuk?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 20:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én most 24 hetes vagyok, és kivettem mikor kiderült, h terhes vagyok. Már most kezd picit "kijönni" a köldököm, szóval elég csúnyán nézne ki szerintem ha benne hagytam volna. Most így van egy pici lyuk a köldököm felett is, elég viccesen néz ki :) De legalább nem csúnya...Remélem, hogy szépen helyre fog jönni szülés után a pocim, és vissza tudom tenni...mert nagyon szerettem :) Minden esetre jobbnak láttam kivenni, én féltem, nehogy kiszakadjon később, vagy hasonló...De szerintem ez is egyéntől függ, valaki kiveszi, szülés után visszateszi, és ugyanolyan szép lesz, mint volt, valakinek meg nem...és fordítva is igaz, valaki benn hagyja, és nem szakad ki, nem lesz csúnya, másnak pedig igen...szerintem dönts úgy, ahogy Te jobbnak látod :) Üdv
2011. júl. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Így is, úgy is hegszerű csík marad a helyén, még akkor is, ha a legelején kiszeded, mert a lyuk megmarad és ahogy nő majd a hasad, a lyuk megnyúlik. Nemrég láttam ilyet képeken és hallottam is, szóval áldom az eszem, hogy anyám nem engedte, hogy csináltassak 16 évesen...
2011. júl. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én 10 éven át hordtam a piercinget, most vagyok 18 hetes, de már nem tudnám visszarakni. Én is szerettem, bár mondjuk nekem az előző terhességnél (nem maradt meg sajnos) szólt a doki, hogy ki kell vennem. Most ezért egyből vettem is ki.
2011. júl. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!