Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenkinek van linea negra...

Mindenkinek van linea negra (függőleges barna csík) a hasán?

Figyelt kérdés

Nekem az első terhességemnél nem volt,pedig minden egyes szakirodalom említést tesz róla.

Most a második babáánkat várom, 14 hetes vagyok,a könyvek azt írják ilyenkor jelenik meg...de sehol semmi..


Ezért jutott eszembe a kérdés.


2011. júl. 13. 15:42
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
85%
Első terhességemnél volt,az egész hasam átszelte egy vékony barna vonal,köldök alatt és fölött is.Nem volt ronda egyáltalán egyébként.Másodiknál nem volt egyáltalán.Azonos nemű gyerekeim vannak.
2011. júl. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

kb a 10 terhességi hét tájékán jött elő.


16 hónapos már a lányom és még mindíg ott a nyoma

2011. júl. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Nekem küldök alatt van nagyon halványan.

Nem tudom hányadik héttől látszódik,de nekem fiam lesz,annak ellenére,hogy lányt mondanak erre:)

2011. júl. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom mennyi alapja van ennek a lányra utal dolognak, de érdekes lehet:

nekem fiam van, nem volt ilyen csíkom

barátnőmnek az első gyereke kislány, vele volt, nemrég szülte a fiát, most nem jött elő a barna csík

2011. júl. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
nekem is van csíkos, és kislány lesz,és még ezen felül elég kreol bőröm van(nem félreérteni).
2011. júl. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
bocsi, azt szándékoztam írni:csíkom
2011. júl. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 sumergo ***** válasza:

Vártam, h legyen, de még most sincs!


23+2 hkm

2011. júl. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

A népi "megfigyelés" szerint,ha a köldökig ér a barna csík,akkor leány,ha köldök fölött ér a csík,akkor fiú gyermek várható. Jó így találgatni :-D


Amúgy anno azt olvastam,hogy az utolsó hetekben válik láthatóvá.

Egyébként tényleg bőr tónus függő! Elveszek a téli tájban,olyan fehér vagyok,egyszer sem volt ilyen látható csík a bőrömön. Az egyik ismerősünknek barnább a bőre,neki látszott-na,ezt sem félre érteni! :-D

2011. júl. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

nekem volt, viszonylag sötét bőrű vagyok

kisfiam lett

és a szülés után még sokáig látszódott

2011. júl. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Szia! Azt olvastam, hogy a hasizom nyúlása miatt, de lehet nem igaz. Viszont nekem nincs minek nyúlnia, így nincs is ilyen csíkom. :)
2011. júl. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!