Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenkinek van linea negra...

Mindenkinek van linea negra (függőleges barna csík) a hasán?

Figyelt kérdés

Nekem az első terhességemnél nem volt,pedig minden egyes szakirodalom említést tesz róla.

Most a második babáánkat várom, 14 hetes vagyok,a könyvek azt írják ilyenkor jelenik meg...de sehol semmi..


Ezért jutott eszembe a kérdés.


2011. júl. 13. 15:42
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
63%

16:03-as jól leírta, sokban függ a bőrszíntől is. Ezért látszódik valakinek, valakinek meg nem.

Miért szúr szemet valakinek, ha valaki értelmesen próbál válaszolni? - annak írom ezt, akinek sikerült lepontoznia az egyik legértelmesebb választ. :)

2011. júl. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

17:30 vagyok


Azt még elfelejtettem írni, hogy nekem én is inkább kreol bőrű vagyok (szintén nem félre értendő :D), mégsem volt ilyen csíkom.

2011. júl. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

*szóval, hogy ÉN IS INKÁBB

nincs nekem...

2011. júl. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

A bőrszínnel és a hormontermeléssel egyaránt kapcsolatban van ez a vonalka!

Tehát nem csak az számít, hogy milyen a bőröd, hanem az is, hogy terhesség alatt miként változik bizonyos hormontermelésed.

2011. júl. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Nagyon fehér a borom, eros csikom van ami a koldokomnél is feljebb ér, és kislànyt vàrok. Ennyit a borszinrol meg a babonàkrol :)
2011. júl. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Én is nagyon fehér bőrű vagyok, mégis van elég jól láthatóan, de csak köldök fölött. Nem tudom pontosan mikortól látszódik, szerintem kb félidőtől. Első baba, kisfiú lesz.


38 hetes kismama

2011. júl. 14. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Szia. Második babámat várom és nem volt ilyenem az előző terhességnél sem és most sem. Szép napot: 31 hetes kismama :)
2011. júl. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Annyit tennék hozzá ehhez az érdekes találgatáshoz,hogy nemcsak minden nőnek,de minden férfinek is van ilyen láthatatlan csíkja!:) A többit leírtátok bőrtípus és hormonfüggő a dolog.Forrás: [link]
2014. márc. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 szathmary89 ***** válasza:
Első és második terhességem alatt is volt jól látható linea nigrám, különböző nemű gyerekekkel és elég fehér bőrrel. Sokáig meg is maradt. Most harmadikra még sehol se látom pedig 32 hetes vagyok. 🤔
2022. okt. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!