Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2221es méhszájra kinek mit...

2221es méhszájra kinek mit mondtak, hogy ebből szülés is lehet a napokban? 38 hetes vagyok, ez az eredményem, de azt mondták ettől akár túl is hordhatom.

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 2222-es a méhszáj és azt mondta a doki,hogy bármikor beindulhat a szülés,csak fájás kell.Szerinte a napokban megszülök.

38+4 km

2011. aug. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekm sajna 1222 volt 31 hetesen!Nekem azt mondták hogy bármikor megszülhetek (október volt) és hogy az első hó kihozza tuti!Hát én 39+4re szültem!Szóval mi 8 hétig is kihúztuk rosszabbal mint a tiéd! :)


Persze azt csak arra írtam ha aggódnál ne tedd!Tudja a bébid mikor van itt az idő! :)

Könnyű szülést kívánok!

2011. aug. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 2111-es és holnap vagyok 41hetes és be kell feküdnöm mert nálunk ez a protokoll,pedig minden rendben és nem utal semmi arra,hogy hamarosan szülnék,
2011. aug. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!