Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt lehet fogyni?

Terhesség alatt lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 17 hétben nagyon elszaladt velem a ló, s majdnem 10 kilót felszedtem. Diétára fogtak. Nem ártok ezzel a babának?
2008. márc. 6. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én barátbőmet olyan 7-8 hónaposan be is fektette a doki a kórházba, és diétára fogta.Napi adagja 1 tányér meggybefőtt volt. Szóval biztos lehet, de mindenképp beszéld meg a dokiddal, és csak orvosi ellenőrzés alatt tedd.Nehogy olyan tápanyagot vonj el, amira a baának szüksége van. De szerintem engem nem nagyon érdekeln.Majd szülés után helyrehozod magad!:-)

16 hetes kismama

Ja! Én fogyókúra nélkül is fogytam vagy 2 kilót, pedig amúgy is nád-szálka vagyok.

2008. márc. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

nem ártasz, és lehet fogyni.

Én 34 hetes vagyok, és folyton ingadozik a súlyom. Legutóbb is 3 kg-ot fogytam, de a babám szépen fejlődik. Ő elveszi a neki elegendőt. Ne egyél helyette is!!! Keveset egyél sokszor, és lehetőleg kalóriamentesen, szénhidrátdúsan. Felesleges kalóriára a babának sincs szüksége, inkább vitaminokra, rostokra! :)

Tényleg sok a 10 kg. Fogyni nem kell, csak most már ne hízz, és mozogj sokat.

Boldogságos babavárást!!

2008. márc. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csak azért nem kell ditázni, mert sokat híztál, majd leadod utána. De ha eü oka van, akkor érdemes. A baba elveszi ami neki kell, ettől ne félj.

Lehet, csak oda kéne figyelned, és nem erős diétát csinálni.

2008. márc. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia,

Találsz a neten terhesség alatti fogyókúrákat, igazából ez a magas vércukorszintű anyukáknak van, de célnak megfelel.Elvileg ugye most 17 hetes vagy gondolom azért mondta a doki, hogy fogyni kell, mert abból lesz 30 is.Egyik barátnőm is felkapott az 56 kilójára 30-at, semmi baja nem lett, csak szenvedett, mégjobban fájt a háta mint kellene, de mostmár 50 kiló tehát no problem :o)

Viszont kevesebbet bírsz majd nyomni-talán- hisz ha nagy a súly többlet akkor a tüdődet is kevésbé tudod használni.Nem vagy olyan kitartó.Én most 4 kilónál tartok és rámszólt a védőnő, hogy ne hízzak tovább, óvatosan egyek.Igazából nem is zabálok, mégis hízok.Tudod az utolsó 2 hónapra mondják a nagy többlet feslzedést akkor valaki hízik 10 kilót is.

Mindenesetre, ha nagyon nem megy akkor majd a szoptatás után megerőlteted magad.Csak sokszor olyankor már elhagyják magukat az emberek.Ajánlom neked a kismama tornát és most fogom kezdeni, csak itt Erzsébeten várólistás.Sok sikert, és boldog babavárást :o)

17 hetes kismami

2008. márc. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
fogyni lehet, megfelelő étkezéssel, de ez nem azt jelenti, hogy éhezel és fogyókúrázol. Szóval a diéta az más. :)
2008. márc. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet fogyni! Én az első két hónapban 6 kg-t fogytam.De csak azért mert sokat hánytam. Nem fogyni kell hanem csak egyszerűen nem enni annyit.

22hetes kismami

2008. márc. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!