Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha egy kisbabát hordotok a...

Ha egy kisbabát hordotok a szívetek alatt. Számotokra melyik a jobb kifejezés? TERHESSÉG vagy ÁLDOTT ÁLLAPOT. Mellesleg, szerintetek is kettő helyett kell enni? Szerintem egy baba nem teher, inkább égi ajándék, nem de?!

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 10:35
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
én simán terhes vagyok, másodszor. de imádom, és így 34 hetesen is csak ritkán érzem terhesnek.
2011. aug. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem szó szerint terhesség. Amennyire vágytam a babára, annyira szeretném már a testemen kívül tudni. 35 hetes vagyok és már majdnem 5kg bennem a gyerek, iszonyat fájdalmaim vannak belül már mindenhol kb 2 hónapja. Alig bírok menni, a méhszájam nyilall, duplájára van dagadva a lábam és kezem. Hetek óta nem tudok éjjelente aludni, annyira fáj mindkét csípőm. Még 10 nap és megcsászároznak, mert óriás lesz a gyerekem, egy női testet nem nagyon terveztek óriás magzatok kihordására, iszonyat mennyit szenvedek fizikailag, de most már lelkileg is.
2011. aug. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
98%

A teher szerintem nem negatív szó!A graviditás az a teher (mint súly) megfelelője,terhes gondozó vagy áldott állapotban levők gondozója?

Nem fogtam fel eddig ezt a szót negatívan én imádok terhes lenni mert áldott egy állapot!Imádom minden pillanatát!

És nem kell kettő helyet enni hiszen a baba elveszi ami neki kell ,én csak akkor eszek, ha éhes vagyok és annyit amíg jól nem lakok!


Jó BABA VÁRÁST minden TERHES kismaminak akik ÁLDOTT ÁLLAPOTBAN vannak!!!!


Üdv.27hetes km.

2011. aug. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

szerintem az igaz, hogy "másállapot". mert ilyenkor a hormonjaink is bediliznek, a szuervezetunk is, minden teljesen mas.

se nem aldottnak nem erzem magam (azt majd akkor, ha egeszseges lesz, amikor vilagra hozom), se nem terhesnek

szoval en masallapotnak hivom, ha mar mindenkepp hivni kell vhogy

2011. aug. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Hat ha nekem most valaki aldott allapotnak nevezne, szerintem egy cumisuveggel is kepes lennek agyonverni...

Nagyon szerettem volna mar babat, de nem gondoltam, hogy ilyen nyug lesz a babavaras... Foleg, hogy en semmit nem erzekelek abbol az edes-cuki-meghato aradozasbol, amit eddig mindig hallottam. Nekem meg most is bizarr, hogy mozog bennem a gyerek, bar teny, hogy ugyanakkor megnyugtato is. De semmikepp nem mondanam edes erzesnek :))))

Szoval nekem terhesseg, varandossag, viselosseg. Paromek videken gyohasnak hivjak a terhes not, leginkabb ezt hasznaljuk.

2013. júl. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!