Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetesen már nem az igazi a...

34 hetesen már nem az igazi a sex. Nem érzem azt, mint régen. Mintha Gpontom eltűnt volna. Létezhet ez?

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem olyan már egy jó ideje a behatolás, ezért mellőzzük is. Szerintem normális, ne aggódj miatta. Mi megoldjuk másképp, mert a vágy nem csökkent :)

36 hetes kismama

2010. jan. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
megoldás:petting!!
2010. jan. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen normális.A baba már elég nagy,mindent elnyomott. :)

Majd szülés után vissza áll.

2010. jan. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Persze. Egyébként épp most bizonyították be a tudósok, hogy a G pont nem is létezik, csak kitaláció, hülyítés.
2010. jan. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát az utolsó válasszal vitatkoznék.Volt már G pont orgazmusom ejakulációval, szoval biztos nem kamu.
2010. jan. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm megnyugtató válaszokat.Vágy persze,hogy van.Páromnál rendszeresen herpesz van a száján,így orál?
2010. jan. 10. 13:16
 7/8 anonim ***** válasza:

Àllandó herpesz a száján???Miért nem kezelitek??

Miért nem megy dokihoz vele??

Hát én orált biztosan nem vállalnék be.Még baba nélkül sem.

23 hós,32hetes km.

2010. jan. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem ÁLLANDÓ,csak sűrűn kiújul.Tudod a herpesz olyan,hogy ha egyszer is volt, a vírusa a szervezetedbe marad és így újul ki...
2010. jan. 15. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!