Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szexeltünk a barátommal...

Szexeltünk a barátommal (terhes vagyok), és vett nekem egy új vibrátort, meg mellszívógépet. Rámfeküdt, egy szó nélkül rámrakta a mellszívót, vibrátor a csiklómra. De mostmeg a hasam is fáj, a hüvelyem is, meg a mellem. Nem kellett volna szexelnünk?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 13:07
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
mennyi idös vagy??ez nagyon durva XDD nekem biztos nem kéne ilyen pasi.az én pàrom megértö és ha azt mondom nem jo akkor megérti!!de a pasid nem félti a gyereket?ne engedd magad!! mi,(ki?) a fontosabb neked????
2011. szept. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
96%
KAMU :D észrevettétek, hogy azoknál a kérdéseknél amik ekkora felháborodást váltanak ki, pl: magát imádó anyuka aki nem fog szoptatni, mert nehogy már a szép kis teste elsorvadjon, vagy ez, hiányzik a "baj van a kérdéssel" link...érdekes. Szerintem ezek a kérdések mind unatkozó idióták szarjai...
2011. szept. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
én ezt a melszivos dolgot nem értem!Leirnàd ???
2011. szept. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van. Hol van a baj van a kérdéssel mondat?????
2011. szept. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

Ez a mondat tényleg hiányzik, kicsit furcsa...

Mellesleg ez a leírás az én szemszögemből nézve lazán szexuális erőszaknak minősül. És te kedves kérdező, mi a csudát csináltál közben? Hurrá, új vibrátor, vagy mégis mit??? A korodra én is kíváncsi lennék, mert ez tényleg csak szexelés, nem szeretkezés. Az kicsit másról szól.

20 hkm

2011. szept. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

"Nem kellett volna szexelnünk?"


Nem. Ahogy nyilván a barátod anyjáéknak sem, elkerülendő az ilyen IQ-bajnok baleseteket...

2011. szept. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

Igen,nem kellett volna szexelni és nem lennél terhes...



csinált is vmit a mellszívóval?


amugy tuti kamu a kérdés..sztem a vibrátortol vagy terhes nem a keretén pasidtol.

2011. szept. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
nem tudtam, hogy a mellszívógép is szexuális aljzószer-kategória:S
2011. szept. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez megint jó szórakoztató kategóriás kérdés. :P
2011. szept. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

A baj van a kerdessel link azert hianyzik, mert mar valaki hasznalta.

Az minden kerdesnel csak addig szerepel, amig az elso bejelentes meg nem tortenik, utana eltunik. Azert van ez igy, mert a moderatorok mar az elso bejelentes utan megnezik, viszont ha nem tunne el, akkor utana meg kb 20-an jelentenek ugyanazt.

2011. szept. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!