Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak Dr. Barna Andrásról (Dunaújváros-nőgyógyász)?

Figyelt kérdés
Hol és mikor lehet őt elérni?
2009. ápr. 22. 22:04
1 2 3
 11/23 anonim válasza:

Sziaztok!

Én most regisztráltam. Láttam hogy mi mindenben segítetek itt egymásnak... Én is segítséget szeretnék kérni. Egy jó nőgyőgyászt keresek Dunaújvárosban és olvastam, hogy több mindenkit ajánltok. Az a gondom, hogy egyiket sem találom, hogy hol rendelnek akár magán úton is mennék hozzá. Én akikre gondoltam, hogy elmennék hozzá:

Porkoláb Huba

Kállay Miklós, vagy

Barna András.

Ha valaki tudna segíteni elérhetőségükben, vagy talapasztalatot írni azt nagyon megköszönném.

2009. máj. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Szia!

A Porkoláb Hubáról én sajnos nem tudom, hogy van-e neki magánrendelése, de szerintem ugyanúgy, mint a Barna András, megtalálható a kórházban a nőgyógyászati osztályon. Az Andrásnak sincs magánrendelője, én is a kórházban voltam bent nála, hozzá tudok adni mobilszámot, felhívod, és megmondja, mikor menj be hozzá. A Kállay Miklós már nincs itt a városban.

Remélem segítettem!

2009. jún. 1. 17:57
 13/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Én meg a Porkoláb dokinak a számát tudom neked adni, mert én hozzá járok. Nincs magánrendelője, igy a korházba járok hozzá.

2009. jún. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:

Sziasztok!

Én minden telefonszámot elfogadok ha ide úgymond közzé teszitek!

És előre is köszönöm a segítséget!

2009. jún. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:

Sziasztok!


Nincs itt fenn mostanában senki?

Pedig lenne kérdésem vagyis jó lenne valakikkel beszélni... :-((

2009. jún. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Szia!!

Én vagyok, ha még aktuális.Milyen kérdésed lenne,hátha tudok segíteni.

2009. júl. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Most is Dunaújban van még Dr. Barna András?

És az itt közölt száma él még? -mert akkor megpróbálom elérni.

2010. júl. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Szia!


Még itt van a városban igen, de hogy az a szám még jó-e azt nem tudom.

2010. júl. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Dr Barna Andrásnak van már magánrendelése, a Kulcsi Kistérségi Egészségügyi Központban, csütörtökönként 18-20ig.Az ajtón lévő árlistán az szerepel,hogy 5000Ft a vizsgálat, 2000Ft a kontroll,labor és rákszűrés +1000Ft.

A TB által finanszirozott rendelése pedig ugyanígy csütörtökön 16-18ig. Nagyon kedves orvos, tegnap voltam nála, meg már régebben is, csak jókat hallottam róla.

2010. okt. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Szia Kedves utolsó válaszoló!


Nagyon örülök, hogy megírtad a Barna doktor magánrendelését, mert pont azon gondolkoztam, hogy vajon még mindig nincs neki m.rendelése, mert újra fel kellene keresnem őt.

Én végülis nem nála szültem, sőt nem is Újvárosban, Székesfehérváron találtam egy nagyon jó dokit, de mostmár nem tudok oda visszajárni baba mellett, vagyis nehéz megoldani és kényelmesebb lenne itt a városban orvoshoz mennem.

A Barna doktorról még egy apróság, a várandósságom elején voltam párszor nála (ami azért nem most volt - a kisfiam a héten töltötte az egy évet!!!:)) de azóta is bárhol találkozunk a városban, megismer és köszön, szóval még mindig jó a véleményem róla!

2010. okt. 31. 22:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!