Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenkinek látszik ennyire?...

Mindenkinek látszik ennyire? Mikortól?

Figyelt kérdés
[link] 3mat is láttam és nagyon lesokkoltam. Nagyon durva :$:S
2011. szept. 15. 13:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

:)

Nekem az első két gyereknél nem volt ilyen brutálisan látványos, de a mostani kicsi (nagyobb az átlagnál az uh szerint) csinál ilyeneket.

Mi is felvettük videóra, mert ezt muszáj megörökíteni :)


Mondjuk nekem fájdalmas amikor már ennyire bulizik odabent a babám


36 hetes kismama

2011. szept. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen, jujj nem is értem hogy tudtam ebbe megint belevágni:DDDD

10hkm

2011. szept. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló volt. Volt, hogy teljesen rángatott egem is. Nem volt kellemes érzés.
2011. szept. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Most mutattam meg anyukámnak!!azt mondta ha jó kedvünk volt mindig ezt csináltuk mi is és neki is ennyire látszott!:D
2011. szept. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Juj :D Kegyetlen babák. Nekem szerencsére az egész hasam egy izomrönk volt terhesség előtt, úgyhogy alig látszik valami. Szinte csak akkor, ha hanyatt fekszek, de akkor sem így, hanem az egész hasam egyszerre beleremeg :D Ez a videó durva, nagyon nagy party lehet odabent :D

34hkm

2011. szept. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
uhh, ez igen:)
2011. szept. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!