Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fiatal kismamik! Hogy kezeltét...

Fiatal kismamik! Hogy kezeltétek az udvarlós helyzeteket?

Figyelt kérdés

Már 36 hetes pocakos vagyok. Amikor kedvem és energiám van, szoktam találkozni a közeli bárban a barátaimmal (természetesen nem iszok, nem dohányzok, ahogy pocaklakó előtt sem voltam ivós) 1-2 órára. Hiába kerekedik a pocakom, bár nem igazán nagy, kapom a bókokat, szemezgetni próbálnak velem, udvarolnak.

Olyan kínos ez a helyzet, mert ilyenkor legszívesebben kibukna belőlem, hogy "nem látod, hogy terhes vagyok?!?!?!?!" De jól nevelt kislány módjára csak zavartan mosolygok ilyenkor.


2011. szept. 30. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglalkoztam vele,vagy csak mosolyogtam rajta.Néha engem is idegesített,de azért valahol jól esett,hogy még így Bálna méretűen is vonzónak talál valaki a férjemen kívül.Amég szolidan és nem rámenősen megy a dolog ne foglalkozz vele,ha már rámenősebb az illető,akkor szólj a csaposnak,hogy tegyen valamit.
2011. szept. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, hogy nincs rád írva, hogy hány hetes terhes vagy, ha pedig bárba jársz, akkor ezzel számolnod kell. Ha zavar, akkor keressetek más beszélgetős helyet. Én az elsőnél 4 kilót híztam, és csak pocira, ha valaki hátulról látott, az nem is tudta, hogy elöl mit cipelek. :) Ebből volt utánam füttyögés is, meg a patikában egy öregasszony rám ripakodott, hogy engedjem előre, mert ő idős. Megfordultam, erre majd elsüllyedt, hogy mekkora pocim van már. Nagyjából a mostani babánál is ez a helyzet. Barátokkal beszélgetni inkább kávézókba járok, és nem este, így a flörtöt elkerülöm, nincs szükségem rá, a férjem nagyon jó pasi! :)
2011. szept. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem sincs rá szükségem szerencsére :) Ugyanígy vagyok vele, mint Te, kedves utolsó. Hátulról semmi nem látszik a pocakomból, elölről is csak annyi, hogy kicsit másképp kerekedik, mint egy molett lánynak, nem hurkásan, hanem egybefüggően. Azért bárba járunk, mert ez van a házunkhoz a legközelebb, pár háznyira van, így ha bármi történne, hamar jön a segítség, hamar hazaérek, stb.
2011. szept. 30. 13:39
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam, mint ti, picuri pocakom volt, hátulról semennyire sem látszott stb. Én az ilyen flörtölős helyzeteket általában megoldottam egy-egy beszólással/célzással pl " csak lassan a testtel, előregyártott bútorelemmel vagyok" vagy "csak barátnőt akarsz, vagy kapásból egy plusz gyereket is?" Vagy a hasamra mutatva mondtam, hogy " ez a VIP hely már foglalt", "több társbérlőt nem fogadunk " stb - általában volt nagy nevetés-szabadkozás belőle.

De néha elég volt jelentőségteljesen megsimogatni a pocakomat, a figyelmesebbje azonnal kapcsolt.

2011. szept. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem épp aznap volt egy - számomra - vicces esetem, amikor megtudtam a gólyahírt. :)

Ültem a buszon, és az utolsó előtti megállónál már szinte mindenki leszállt, csak két fiatal srác maradt, meg én. Ők elöl ültek, én hátul. Folyton hátrafordultak, mustrálgattak, végül az egyik rám kacsintott és mosolygott.

Én nagy zavaromban nem tudtam, mit csináljak, főleg, mert utána folyamatosan bámultak, úgyhogy drasztikus megoldáshoz folyamodtam: elővettem a frissen készült UH-képet a babámról, és felmutattam.

Szerencsére jól kivehető volt rajta minden, egy pillanatra sem néztek többet rám. ;)

2011. szept. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátaid próbálnak flörtölni, tereld a témát a babára, gondolom így is minden gondolatod körülötte forog, ha meg mások más asztaloknál, simogasd látványosan a pocakodat, ennyi:-)
2011. szept. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem foglalkozok vele:) Esetleg megköszönöm vagy csak mosolygok:))

23heteske:)

2011. szept. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!