Fiatal kismamák?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 20:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/162 A kérdező kommentje:
Ti hogy éltétek meg a terhességet illetve a szülést és az első időket a picivel?hány évesen ?
2011. júl. 6. 20:22
 2/162 anonim ***** válasza:

Hali!


Csak félig tudok válaszolni, 19 éves vagyok, egyetemista, 20 hetes terhes. Tervezett baba volt, bár én még 1 éves vártam volna vele, de így sikerült, így lesz a jó :)


Mire vagy kíváncsi konkrétan?

2011. júl. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/162 anonim ***** válasza:

Szia.

Én még nem szültem, baba még a pocakban egyenlőre. 18éves vagyok. Eddig nem tudok jókat mondani, mert nagyon megszenvedek a terhességgel, meg majd ez biztos változik majd:)

11hkm

2011. júl. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/162 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Én is iszonyatosan szenvedtem a 16. hétig, de nem hiszem, hogy ez életkori sajátosság, sok 40-es nőtől is hallottam, mennyire macerás volt nekik az első trimeszter.

2011. júl. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/162 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én imádtam terhesnek lenni, nem volt hányingerem, semmi bajom nem volt(csak az, h a 10. héttől táppénzen voltam és majd megőrültem...:)). A 36. hétig naponta 3x-4x lépcsőztem(3.emelet), kutyát sétáltattam.

A végét azért már nehezebben viseltem, mert nyomta a gyomromat és sok savam volt, valamint be kellett feküdnöm, ami maga volt a rémálom. Uncsi volt, semmit nem tudtunk csinálni.

Szülés: Mivel nem tágultam rendesen oxit kaptam, na onnantól kezdve Apukát eltudtam volna küldeni melegebb éghajlatra amiért ezt csinálta velem. Tulajdonképpen az alatt a háromnegyed óra alatt magamon kívül voltam. Fájt, nagyon, de a tolófájások már megváltások voltak. Sokaktól olvasom, h a kitolás sokkal jobban fájt, mint a vajúdás, nekem pont ellenkezőleg volt. Azt a részt már "élveztem", mert tudtam pár perc és ott a fiam a kezemben. Mondjuk az nem volt betervezve, h meggondolja és nem akar simán kijönni, így végül vákuum lett, de így visszagondolva nagyon szép volt. Akkor mondjuk azt mondtam, h min. 5 év kell, h újból szüljek, de amit sokan mondanak, h az idő megszépíti(van aki már akor nem emlékszik amikor rá rakják a babát, sajnos nekem ez nem volt, mert egyből elvitték a vákuum miatt) nekem is így volt/van. Pár hónap múlva azt mondtam, h jöhetne a kistesó, ha a szívemre hallgattam volna, de mivel az eszemre így még nincs, de bármikor átélném újból.

Egy szó mint száz, bármikor lennék újból terhes és akár holnap is szülnék, mert csodálatos érzés.

Kellemes kismamaságot és könnyű szülést mindenkiek!

Kedves kérdező, Te mennyi idős vagy és hány hetes terhes?

22 éves 14 hós kisfiú anyukája

2011. júl. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/162 A kérdező kommentje:

Én is 18 éves vagyok 19 leszek amikor megszülöm a picit :D

Részben tervezett baba nekünk is.de én azért félek az egésztől egy kicsit:D párommal külön albérletben lakunk a sulit sajnos nem sikerült anno befejeznem eü.problémák végett:(

A terhesség eleje engem is megviselt.de a 11ik héttől jobb volt most meg jönnek a lábgörcsök,derék fájások

én 30+4 hetes vok :D

2011. júl. 6. 22:46
 7/162 A kérdező kommentje:
22,18 nehéz volt hozzá szokni az "új" élethez?mármint hogy anya vagy meg ilyenek nehéz bele jönni?
2011. júl. 6. 22:54
 8/162 A kérdező kommentje:

Nem érzitek néha hogy megnéznek?(nem naon érdekel csak idegesítő)

Mitek lesz?Neve?

Nekem kislányom lesz és Jázmin lesz:D

hogy fogadta a család?nekem szerencsére nagyon jól :D csak a bátyámnak nehéz megemészteni :(

2011. júl. 6. 23:02
 9/162 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Kislányom lesz, Napsugár lesz a neve, novemberre várom.


Anyukám, apukám elfogadta, nagy nehezen, nővéremmel eddig sem voltam jóban, azóta már van rendőrségi ügyünk is, nagymamám kitagadott, meg a család szentfazék részlege is, merthogy milyen dolog, házasságon kívüli gyerek, hűűű.....


Én be szeretném fejezni az egyetemet, van lehetőség halasztásra, levelezőre, estire.


De igen, főleg, amikor vizsgálatra megyek, és a sok 40 éves nőci lesajnálóan bámul rám, mintha valami megesett, megerőszakolt tinédzser lennék... Nem foglalkozom velük.

Volt már, hogy be is szóltak, nem volt-e éppen jobb dolgom, vagy ha nem, miért nem húztunk kotont, erre csak lesajnálóan mosolyogtam, és belegondoltam, ő meddig járkálhatott kezelésre, mennyi gyógyszert szedhetett, mire nagynehezen terhes lett....


Azt hiszem, mindenre válaszoltam :)

2011. júl. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/162 anonim ***** válasza:
Engem 26 évesen is megbámulnak! Lehet kicsit fiatalabbnak is tűnök. Manapság már csak 30 fölött nem szokatlan szülni.
2011. júl. 7. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!