Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Külföldön irattathatok abortál...

Külföldön irattathatok abortáló tablettát?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy Ausztriába keresek egy magánorvost és irattatok fel vele ilyen gyógyszert. Ezt így lehet vagy külföldi lakhellyel kell rendelkezni? Nekem valamivel humánusabbnak tűnik, mint a nálunk végrehajtott abortusz.
2011. okt. 10. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
a lényegen nem változtat és több mellékhatása is van.
2011. okt. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Még nem biztos a terhesség, és csak felvetem a lehetőségeket...
2011. okt. 10. 17:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz nagyon vastag pénztárcádnak kell lenni (több százezres! ) hogy lakhely vagy tartózkodási hely nélkül, mint vadidegennek felírja bármelyik magánorvos is. Akkor már sokkal egyszerűbb és kevesebb kockázattal jár ha elmész abortuszra a kórházba. Altatásban semmit nem tudsz és semmit sem érzel.
2011. okt. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy nőgyógyászati vizsgálat 150-200 euroba kerül, ha nem vagy az országban biztosított. Ha elmész a dokihoz, nem írja fel csak úgy, meg is vizsgál. Plusz a gyógyszert is meg kéne venned, és ez nem hiszem, hogy a 10 euros gyógyszerek közé tartozik. Plusz útiköltség.


De szerintem ez sem humánusabb, pontosan az történik, mintha itthon elmész egy abortuszra; egy aprócska élet így vagy úgy, elvész. (Nem kioktatásból mondom.)

2011. okt. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

első vagyok.

akkor reméljük nem vagy terhes ha nem akarod megtartani a pici.

egyébként én is most izgulhatok,hogy terhes lettem-e.

remélem,hogy nem,de ha mégis akkor mi megtartjuk.

18L

2011. okt. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom, gondolom jó pénzért bármit. Humánusabb megoldás? Ilyet gyilkosság esetén vicc felvetni. Az abortusz az abortusz.
2011. okt. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez a tabletta nem úgy működik, hogy feliratod, kiváltod, otthon beveszed és kész. Én úgy tudom, hogy ugyanúgy be kell feküdni a kórházba, és sokszor így is szükség van műszeres befejezésre, mert nem űrül ki magától teljesen minden.
2011. okt. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!