Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan zajlott nálatok a...

Hogyan zajlott nálatok a terhesség első 3hónapja, milyen praktikákat vetettetek be a reggeli rosszullétek ellen, ha netán a buszban jött rátok a hányinger? Ehhez hasonló személyes tapasztalatok érdekelnének.

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 20:56
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
De a gyömbéres teát mindenképp megjegyzem! :-)
2011. okt. 21. 21:11
 12/18 anonim válasza:
Nekem semmilyen tünetem nem volt. Se hányinger, se rosszullét, se szédülés. Semmi! És kívánós is csak az utolsó hónapokban. Szerencsés voltam. Ez teljesen egyénfüggő szerintem.
2012. jan. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Kalapacs Patricia válasza:
68%
8 hetes vagyok. Es egy savanyúságot árusító üzletben dolgozok. Borzasztó elviselni ezeket a szagokat. En mar 2-3 hete hányók mikor belepek dolgozni. Borzasztó. Fogalmam sincs meddig tart.
2013. máj. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
90%
nekem a jeges, rengeteg citromos limonade valt be. szerencser megusztam hanyas nelkul, de hanyingerbol kijutott boven igy is.
2016. szept. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekem van már egy kisfiam, most pedig ikreket várok(12h) nekem a cukormentes jéghideg kóla, gyömbéres tea szintén, jéghideg alkoholmentes lime-os mentás radler, sós-mákos kréker mikor kezdek rosszul lenni. Enni alig, azt is inkább hideg dolgokat tudok.
2018. júl. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekem semmi nem segít, ha jön a hanyas hat jön, nincs mit tenni. Amúgy tényleg sokkal jobb kiengedni.
2018. júl. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Szia.

Én ma voltam 12hetes.

Én a 3 hónapot végig hánytam.

Én olyan zacsit vittem magammal mindenhova ami nem ázik átt

Ha jönni akart nem volt mit tenni, nem volt B terv.Mondtak 1 sereg praktikát nekem is,de teljes mértékben egyénfüggő.Mindegy mit ettem reggelire, délben, uzsira vacsira.Ha jönni akart sajnos nem volt visszaút.Volt kocsiba jött rám, volt hogy parkolóban.Nekem a keksz is csak kis időre tompította.Reni savlekötő semmit.nem használt.Úgyhogy azt hiszem ezen túl kell esni :) .

2020. jan. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Én sajnos a 6. héttől hányok.

Nem használt semmilyen csoda praktika.

Se a gyömbér, se a keksz, se limonádé, se semmi.

Volt,hogy napokig nem tudtam enni.

Amit megettem azt sajnos ki is hánytam, a végén már a vizet is és csak a sav jött.

Így sajnos bekerültem 8 hetesen a kórházba és most itt vagyok napi 3 infúzióval és rossz májfunkció értékkel.

2020. okt. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!