Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 hetes kapcsolatból megfogant...

3 hetes kapcsolatból megfogant 1 baba, teszt pozitív, doki megerősítette. Te megtartanád? Többi lent.

Figyelt kérdés

3hete ismerem a fiút, szerelem volt első látásra mindkettőnk részéről,(ez nálam nem jellemző, eddigi párjaimnál nem éreztem ilyen elementáris vonzalmat),eddigi beszélgetéseinkből az derül ki, h nagyon hasonló a habitusunk, értékrendünk, ő jött el velem a dokihoz, örült az eredménynek, én családot szeretnék, erre vágyom, de kicsit gyorsan jött.

Megszakításos-sal védekeztünk, mégis baba lett belőle, azt gondoljuk ez sorsszerű, de félek mit hoz a jövő, nagyon friss az ismeretség még. Ti megtartanátok? Mi van ha elvetetem, együtt maradunk és aztán nem sikerül teherbe esnem,amikor tervezzük? Mi van ha megtartom és aztán nem maradunk együtt? Össze vagyok zavarodva. 29N


2011. okt. 27. 11:14
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
77%

Ha jól értem, nem 3 hetes terhes, hanem 3 hete fogant a baba, vagyis a kapcsolat legelején, így már 5 hetes a terhesség, azt megerősítheti a doki.

Az előttem szólókkal amúgy egyetértek, én is leírom röviden az esetemet. Mi 3 hónapja voltunk együtt, amikor összejött a babóca, és én is korainak gondoltam, és megfordult a fejemben az elvetetés, pontosan a kapcsolat jövőjének bizonytalansága miatt. De jól működött minden, és a párom is akarta/vállalta a gyermeket, így megtartottuk, és nagyon örülünk neki! Azóta mi is összeházasodtunk, és küszködünk a kistesóval, mert sehogy sem akar összejönni.

Szóval én megtartanám, de a döntés a Tiétek.

2011. okt. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
84%
Nővérem annó másfél hónapos kapcsolatban lett terhes, azóta házasok, van még egy gyerekük!!! 11 éve házasok!!! Én megtartanám, de a te döntésed!!!
2011. okt. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
80%

3 hete ismered a srácot, és már pozitív a teszt, sőt a doki is megerősítette?? Ezt hogy csináltad??

Első randin lefeküdtél vele, ami pont középidőben volt? Max így tudom elképzelni, de azért ez így furi nekem:)


De mindegy hogy én erről mit gondolok, ha biztos vagy benne, hogy ez a srác a gyermeked apja, akkor szerintem tartsátok meg!:)

2011. okt. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
67%

Szia!


Szerintem 3 hete voltak együtt mikor fogant, mostmár értelem szerűen régebb óta együtt vannak!Ahogya terhesség sem most derült ki!



Mi 10 hetes voltunk együtt mikor sikerült a baba!Igaz mi már 4 éve ismertük egymást, csak mindig foglalt volt valaki....

Terveztük a babát, voltunk is orvosnál, mert sokáig szedtem gyógyszert, meg volt nem sokkal előtte egy nőgyógyászati műtétem!Így a doki mondta, hogy ha kb fél éven belül nem igen esek teherbe a műtét miatt, de ne szedjek gyógyszert védekezzünk máshogy addig!Hagy tisztuljon a szervezetem!

Hát egyszer nem védekeztünk, és köv hónapban terhes lettem!Így mire a terhességet terveztük/ígérték már meg is született!Szóval az első évfordulónkon 4 hetes volt a babaánk!

Most lesz két éves, mi meg lassan 3 éve leszünk együtt, és 12 hetes terhes vagyok!Terveztük :)


Szóval én nem bántam meg, mondjuk nálunk fel sem merült hoyg elvetetjük...

Drukkolok, hogy jól dönts (de ezt neked kell tudni) és hogy ne bánd meg soha a döntésed! :)


22 hós kislány és 12 hetes pocakbabi anyuja

2011. okt. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
78%

A kérdésből nekem az jön le, hogy 3 hete ismerik egymást, nem az hogy 3 hete fogant a baba, és régebb óta vannak együtt:)


Remélem azért válaszol a kérdező, hogy hogyan döntöttek!

2011. okt. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
72%

"3 hetes kapcsolatból megfogant 1 baba, teszt pozitív, doki megerősítette. Te megtartanád? Többi lent.

3hete ismerem a fiút,"


Ott van hogy 3 hete ismeri a fiút!

Ez nekem is furcsa meg az hogy fiú és nem férfi,de ha biztos ő az apa és akarjátok tartsátok meg!

2011. okt. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
fiú, férfit=39éves, bocs ha félreértelmezhető a megfogalmazás, nem gondoltam h van jelentősége a kérdés szempontjából.
2011. okt. 27. 13:22
 18/36 anonim ***** válasza:
82%

Én is mindössze 4hónapja ismertem a páromat, mikor terhes lettem 28évesen, és én nagyon megijedtem, de ő nagyon örült neki- el is döntöttük, hogy megtarjtuk, de érdekes módon a baba 5hetesen végülis- mire belenyugodtunk mindenbe- sajnos elment magától.

Persze akkor is megmaradt a kapcsolatunkban ez az egész emlék, én jó szívvel gondolok rá vissza, hogy 4hónap után is bevállalta volna a párom azt a bébit.

Azóta persze már eltelt 7év, már több mint 5éve házasok is vagyunk VELE, és már a 3. babánkat várjuk!!!

:)

Az ilyen hirtelen dolgokból sok jó kisülhet.

Én 29évesen a helyedben megtartanám a babát, főleg hogy a párod is 39, illetve hogy akarja is- Te akarod egyébként?

Persze a döntést neked kell meghozni!

:)

Sok boldogságot azért!

2011. okt. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem tartsátok meg, ha a párod is ennyire örült neki:) A szívhangot is hallottátok?
2011. okt. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
69%
Elmagyaráznád hogy is van ez a 3 hetes dolog? Néhányan nem értjük. Nem bántásból kérdem, csak érdekel. Köszönöm!
2011. okt. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!