Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 hetes kapcsolatból megfogant...

3 hetes kapcsolatból megfogant 1 baba, teszt pozitív, doki megerősítette. Te megtartanád? Többi lent.

Figyelt kérdés

3hete ismerem a fiút, szerelem volt első látásra mindkettőnk részéről,(ez nálam nem jellemző, eddigi párjaimnál nem éreztem ilyen elementáris vonzalmat),eddigi beszélgetéseinkből az derül ki, h nagyon hasonló a habitusunk, értékrendünk, ő jött el velem a dokihoz, örült az eredménynek, én családot szeretnék, erre vágyom, de kicsit gyorsan jött.

Megszakításos-sal védekeztünk, mégis baba lett belőle, azt gondoljuk ez sorsszerű, de félek mit hoz a jövő, nagyon friss az ismeretség még. Ti megtartanátok? Mi van ha elvetetem, együtt maradunk és aztán nem sikerül teherbe esnem,amikor tervezzük? Mi van ha megtartom és aztán nem maradunk együtt? Össze vagyok zavarodva. 29N


2011. okt. 27. 11:14
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
72%
A Ferjem 2 het utan kérte meg a kezem. 3 eve vagyunk együtt, 2. Babát várjuk, nagy szerelem, mindkét baba azonnal összejött. Én megtartanám veletek mi lett?
2014. jan. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
Kb egy évvel ezelőtt a 25-ös válaszban megírta, hogy elvetette!
2014. jan. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
54%
3 hét után már gumi nélkül, hadd dicsérjelek meg...
2014. aug. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 Katy123789 válasza:
72%
Ha azóta is együtt vannak, lehet, hogy kár volt elvetetni.. :) Lett azóta baba?
2015. ápr. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
összeházasodtunk, van egy gyermekünk azóta:-)
2016. ápr. 21. 14:33
 36/36 anonim válasza:
Tudnak ezek a gyerekek valamit! ;)
2016. máj. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!